Technologia smart home zamknięta w klimatyzatorze przenośnym

Klimatyzator przenośny Moby Blue 1012W Wi-Fi z dedykowaną aplikacją mobilną, dostępną zarówno w systemie iOS jak i Android, jest rewolucją w branży klimatyzacyjnej. Zastosowanie innowacyjnej technologii sprawia, że można sterować urządzeniem każdego miejsca na świecie, gdzie mamy dostęp do internetu.

Blaupunkt

Artykuł sponsorowany

Funkcjonalność i prostota obsługi

Za pomocą smartfona lub tabletu w upalny dzień, podczas powrotu z biura czy ze spotkania, możemy nastawić klimatyzator na odpowiednią dla nas temperaturę, aby od razu po przyjściu do domu cieszyć się rześkim, schłodzonym powietrzem. Moby Blue jest średnich wymiarów, co nie przeszkadza w skutecznym ochładzaniu pomieszczeń o powierzchni sięgających nawet do 30m2. Dzięki swoim rozmiarom nie zajmuje wiele miejsca. Co więcej, stylowy design sprawia, że jest idealnym dopełnieniem wystroju wnętrza.

Klimatyzatory przenośne szturmem zdobywają nasz rynek. Mają przewagę nad naściennymi modelami, ponieważ nie wymagają montażu i są mobilne. Urządzenie nie potrzebuje specjalistycznej instalacji, a jego obsługa jest niezwykle prosta. Kółka i uchwyty, w które został wyposażony, sprawiają, że jego transportowanie z pomieszczenia do pomieszczenia jest lekkie i szybkie.

4w1 dla maksymalnego komfortu

To nie wszystko, co ma do zaoferowania Moby Blue 1012W. Oprócz efektywnego chłodzenia także ogrzewa, osusza oraz wentyluje pomieszczenia. Jest przy tym wydajny – moc chłodzenia wynosi 3,5 kW, zaś grzania 2,9 kW. Tryb Turbo szybko i skutecznie schłodzi pomieszczenie w upalny dzień. Urządzenie pracuje wtedy na najwyższej mocy wentylatora i zapewnia przyjemny chłód przy wysokich temperaturach. Także zima nie będzie nam straszna. Gdy za nastanie trzaskający mróz, to u nas w domu będzie utrzymywać się przyjemne ciepło.

Firma Blaupunkt wyszła naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, tworząc funkcjonalny i nowoczesny klimatyzator przenośny. Moby Blue 1012W jest dostępny w polskich sklepach w cenie 2 449 zł.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii RTV:

Kino domowe za mniej niż 1000 zł. Warto? Najlepsze powerbanki, z którymi naładujesz smartfona poza domem Netflix oficjalnie w Polsce! Jak w pełni wykorzystać potencjał serwisu? 5 powodów, dla których warto wymienić telewizor na projektor Budujemy kino domowe. Od czego zacząć, na co zwracać uwagę? Wyciekły zdjęcia nowych przystawek NVIDIA SHIELD TV i TV Pro LG OLEDB6J 4K HDR TV: technologiczna przewaga, czyli jakość bez kompromisów [Test] Odtwarzacze Blu-ray do 500 zł - propozycje 5 najlepszych seriali o superbohaterach, które znajdziesz na Netfliksie Najciekawsze miniwieże dostępne w polskich sklepach Testujemy projektor LG Minibeam PH300 VHS podbiło świat. A przy okazji zabiło lepszy format, o którym niewielu już pamięta