Technologia smart home zamknięta w klimatyzatorze przenośnym

Klimatyzator przenośny Moby Blue 1012W Wi-Fi z dedykowaną aplikacją mobilną, dostępną zarówno w systemie iOS jak i Android, jest rewolucją w branży klimatyzacyjnej. Zastosowanie innowacyjnej technologii sprawia, że można sterować urządzeniem każdego miejsca na świecie, gdzie mamy dostęp do internetu.

Blaupunkt

Artykuł sponsorowany

Funkcjonalność i prostota obsługi

Za pomocą smartfona lub tabletu w upalny dzień, podczas powrotu z biura czy ze spotkania, możemy nastawić klimatyzator na odpowiednią dla nas temperaturę, aby od razu po przyjściu do domu cieszyć się rześkim, schłodzonym powietrzem. Moby Blue jest średnich wymiarów, co nie przeszkadza w skutecznym ochładzaniu pomieszczeń o powierzchni sięgających nawet do 30m2. Dzięki swoim rozmiarom nie zajmuje wiele miejsca. Co więcej, stylowy design sprawia, że jest idealnym dopełnieniem wystroju wnętrza.

Klimatyzatory przenośne szturmem zdobywają nasz rynek. Mają przewagę nad naściennymi modelami, ponieważ nie wymagają montażu i są mobilne. Urządzenie nie potrzebuje specjalistycznej instalacji, a jego obsługa jest niezwykle prosta. Kółka i uchwyty, w które został wyposażony, sprawiają, że jego transportowanie z pomieszczenia do pomieszczenia jest lekkie i szybkie.

4w1 dla maksymalnego komfortu

To nie wszystko, co ma do zaoferowania Moby Blue 1012W. Oprócz efektywnego chłodzenia także ogrzewa, osusza oraz wentyluje pomieszczenia. Jest przy tym wydajny – moc chłodzenia wynosi 3,5 kW, zaś grzania 2,9 kW. Tryb Turbo szybko i skutecznie schłodzi pomieszczenie w upalny dzień. Urządzenie pracuje wtedy na najwyższej mocy wentylatora i zapewnia przyjemny chłód przy wysokich temperaturach. Także zima nie będzie nam straszna. Gdy za nastanie trzaskający mróz, to u nas w domu będzie utrzymywać się przyjemne ciepło.

Firma Blaupunkt wyszła naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, tworząc funkcjonalny i nowoczesny klimatyzator przenośny. Moby Blue 1012W jest dostępny w polskich sklepach w cenie 2 449 zł.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii RTV:

Najlepsze słuchawki do 100 zł - sprawdzamy, które wybrać Miniwieże do 500 zł - propozycje Czy warto kupować sprzęt ze sklepowej ekspozycji? 5 nowych seriali, które obejrzysz na Netflix po polsku Kino domowe za mniej niż 1000 zł. Warto? BenQ RP552H: ogromny, dotykowy monitor pomoże nam w nauce Testujemy projektor LG Minibeam PH300 Komputerowe głośniki 2.1 do 200 zł Budujemy kino domowe. Od czego zacząć, na co zwracać uwagę? 4K: filmy, seriale, programy i inne treści. W jakich serwisach i usługach je znajdziemy? Najlepsze miniprojektory, czyli kino w kieszeni LG patentuje składany... telewizor

Popularne w tym tygodniu:

Samsung QLED Q70R – mistrz gry