Technologia smart home zamknięta w klimatyzatorze przenośnym

Klimatyzator przenośny Moby Blue 1012W Wi-Fi z dedykowaną aplikacją mobilną, dostępną zarówno w systemie iOS jak i Android, jest rewolucją w branży klimatyzacyjnej. Zastosowanie innowacyjnej technologii sprawia, że można sterować urządzeniem każdego miejsca na świecie, gdzie mamy dostęp do internetu.

Blaupunkt

Artykuł sponsorowany

Funkcjonalność i prostota obsługi

Za pomocą smartfona lub tabletu w upalny dzień, podczas powrotu z biura czy ze spotkania, możemy nastawić klimatyzator na odpowiednią dla nas temperaturę, aby od razu po przyjściu do domu cieszyć się rześkim, schłodzonym powietrzem. Moby Blue jest średnich wymiarów, co nie przeszkadza w skutecznym ochładzaniu pomieszczeń o powierzchni sięgających nawet do 30m2. Dzięki swoim rozmiarom nie zajmuje wiele miejsca. Co więcej, stylowy design sprawia, że jest idealnym dopełnieniem wystroju wnętrza.

Klimatyzatory przenośne szturmem zdobywają nasz rynek. Mają przewagę nad naściennymi modelami, ponieważ nie wymagają montażu i są mobilne. Urządzenie nie potrzebuje specjalistycznej instalacji, a jego obsługa jest niezwykle prosta. Kółka i uchwyty, w które został wyposażony, sprawiają, że jego transportowanie z pomieszczenia do pomieszczenia jest lekkie i szybkie.

4w1 dla maksymalnego komfortu

To nie wszystko, co ma do zaoferowania Moby Blue 1012W. Oprócz efektywnego chłodzenia także ogrzewa, osusza oraz wentyluje pomieszczenia. Jest przy tym wydajny – moc chłodzenia wynosi 3,5 kW, zaś grzania 2,9 kW. Tryb Turbo szybko i skutecznie schłodzi pomieszczenie w upalny dzień. Urządzenie pracuje wtedy na najwyższej mocy wentylatora i zapewnia przyjemny chłód przy wysokich temperaturach. Także zima nie będzie nam straszna. Gdy za nastanie trzaskający mróz, to u nas w domu będzie utrzymywać się przyjemne ciepło.

Firma Blaupunkt wyszła naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, tworząc funkcjonalny i nowoczesny klimatyzator przenośny. Moby Blue 1012W jest dostępny w polskich sklepach w cenie 2 449 zł.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii RTV:

Odtwarzacze Blu-ray do 500 zł - propozycje 5 najlepszych seriali o superbohaterach, które znajdziesz na Netfliksie Wideorejestrator do 600 zł - propozycje, porównanie LG OLEDB6J 4K HDR TV: technologiczna przewaga, czyli jakość bez kompromisów [Test] Najciekawsze miniwieże dostępne w polskich sklepach Komputerowe głośniki 2.1 do 200 zł 4K: filmy, seriale, programy i inne treści. W jakich serwisach i usługach je znajdziemy? Kino domowe za mniej niż 1000 zł. Warto? Samsung Smart Control: TV, konsola i odtwarzacz pod kontrolą jednego pilota Najlepsze słuchawki do 100 zł - sprawdzamy, które wybrać Telewizor LG Nano Cell 55SM90. Jakość (prawie) jak OLED za pół ceny Mylicie się. Cena nie gra roli, to nie od niej zależy sukces technologii