Pulsometry do 500 zł

Obecnie pulsometry to nie tylko urządzenia dedykowane zawodowym sportowcom. Coraz częściej posługują się nimi również amatorzy biegów czy jazdy na rowerze, gdyż ulatwiają monitorowanie swojej wydajności oraz osiągów. Oto propozycje tanich i funkcjonalnych pulsometrów do 500 zł

Pulsometry ułatwiają kontrolowanie intensywności treningów

Pulsometry ułatwiają kontrolowanie intensywności treningów (iStock/ipopba)

Pulsometr Beurer PM 250

Pulsometr Beurer posiada moduł Bluetooth

Pierwszą propozycją pulsometrów do 500 zł jest pulsometr na klatkę piersiową marki Beurer, który współpracuje ze smartfonami z systemem Android i iOS. Za pomocą wbudowanego modułu Bluetooth bądź sygnału analogowego częstotliwości 5,3 kHz przesyła do niego zmierzone parametry.

Pulsometr Beurer jest wodoodporny: doskonale radzi sobie w deszczowej pogodzie i jest odporny na pot. Podaje dokładną częstotliwość bicia serca, średnią i maksymalną częstotliwość, posiada również nawigację GPS oraz możliwość zaprogramowania indywidualnych funkcji treningów.

Pulsometr Art IP-65

Pulsometr Art jest niewielki, ale funkcjonalny

Najtańszą propozycją w zestawieniu gadżetów sportowych do 500 zł jest prosta opaska z pulsometrem marki Art, dostępna w kolorze czarnym, pomarańczowym i błękitnym. Prócz pulsu mierzy także liczbę kroków, spalane kalorie, dystans oraz długość snu.

Pulsometr marki Art współpracuje z aplikacjami mobilnymi na systemy Android i iOS, w których zapisywane są między innymi statystyki dotyczące jakości snu i aktywności. Wbudowany moduł Bluetooth pozwala łączyć się z urządzeniami bezprzewodowo.

Pulsometr Beurer PM 25

Elegancki pulsometr marki Beurer jest jednocześnie zegarkiem sportowym

Następną propozycją do 500 zł jest również pulsometr marki Beurer, który jest jednocześnie zegarkiem treningowym. Posiada czujnik do zamontowania na klatce piersiowej, cyfrowy wyświetlacz, alarm dźwiękowy, sygnalizujący przekroczenie normy założonej efektywności treningu, budzik oraz wodoodporną obudowę.

Zegarek-pulsometr marki Beurer mierzy tętno z dokładnością EKG, całkowity czas treningu, utratę tłuszczu i spalane kalorie, podaje także wartość średniego tętna.

Pulsometr Sigma PC 26.14

Pulsometr marki Sigma dostępny jest w 3 kolorach

Kolejną propozycją jest pulsometr marki Sigma, dostępny w kolorze czarnym, błękitnym i białym. Ten model wykonuje dokładne pomiary akcji serca: oblicza aktualną akcję serca w formie procentowej w stosunku do maksymalnej akcji serca, podaje również średnią akcję serca, pozwala wyznaczyć strefę tętna, a także posiada funkcję zapamiętywania wyników z ostatniego tygodnia, miesiąca i resetu. Wyświetla również liczbę spalonych kalorii i zapamiętuje do 50 okrążeń.

Pulsometr Sigma wyposażono również w budzik, wskaźnik niskiego poziomu baterii oraz wybór 5 języków. Jest to urządzenie wodoodporne.

Pulsometr Beurer PM 200 +

Pulsometr Beurer można umieścić na ramieniu

Ostatnią propozycją jest również pulsometr marki Beurer, który jest w pełni kompatybilny ze smartfonami z systemem Android, Windows Phone, iOS, Blackberry i za ich pomocą mierzy częstotliwość pracy serca. Prócz tego posiada nawigację GPS, podaje też datę, godzinę oraz zużycie kalorii.

Pulsometr Beurer jest odporny na pot i krople wody, posiada komunikaty głosowe w 5 językach, a zmierzone parametry przesyła sygnałem analogowym kodowanym/niekodowanym.

 

Beurer PM 250

Beurer PM 25

Art IP-65

Sigma PC 26.14

Beurer PM 200 +
Typ/przeznaczenie pulsometr na klatkę piersiową pulsometr-zegarek opaska z pulsometrem puslometr na nadgarstek pulsometr na klatkę piersiową i ramię
Rodzaje pomiarów

dokładna częstotliwość bicia serca, średnia i maksymalna częstotliwość bicia serca, spalone kalorie,

prędkość,

dystans,

godzina,

data

aktualne tętno z dokładnością EKG,

maksymalne tętno,

średnie tętno,

całkowity czas treningu,

utrata tłuszczu,

spalone kalorie,

czas,

data

 

liczba kroków,

spalone kalorie, dystans, monitoring snu

aktualna, maksymalna średnia akcja serca,

najszybsze okrążenie,

spalone kalorie,

obliczanie strefy docelowej

przebyte odcinki, częstotliwość bicia serca,

spalone kalorie,

prędkość,

data,

godzina

Bluetooth Tak Nie Tak Nie Nie
Kompatybilny ze smartfonami i aplikacjami mobilnymi Tak Nie Tak Nie Tak
Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Polski rynek:

Kamery sportowe do 1000 zł Depilatory do 2000 zł Bieżnie do 1000 zł Zewnętrzne karty dźwiękowe - propozycje Orbitreki do 1000 zł Depilatory do 300 zł Komputerowe głośniki 2.1 do 350 zł Depilatory do 200 zł. Niedrogie i pomysłowe Dyson AM10: nowoczesny nawilżacz powietrza na wszystkie pory roku Samsung QLED QE75Q8CAM Curved: flagowy telewizor serii QLED Q8C Tracer GAMEZONE Radiant: mechaniczna klawiatura za mniej niż 200 zł BenQ EW2770QZ: 27-calowy monitor z nowatorską technologią BI+ Fractal Design Focus G i Focus G mini: nowa seria budżetowych obudów JBL Playlist: głośnik Bluetooth ze wsparciem Chromecasta i Spotify Cooler Master Cosmos II 25th Anniversary Edition: odświeżony klasyk na jubileusz marki TP-Link Archer C1200: nowoczesny dwuzakresowy router do domu lub biura ASUS ROG Strix GL502: odświeżone laptopy dla graczy z Intelem Kaby Lake Asustor AS6404T: nowoczesny NAS na 40 TB danych z Intelem Apollo Lake Transcend MTS810: budżetowy dysk SSD z pamięciami 3D NAND TomTom GO 5100 World LMT: nawigacja z wieczystą licencją na mapy wszystkich krajów PocketBook Aqua 2: wodoszczelny czytnik e-booków z wyświetlaczem E-Ink Carta Lenovo Legion Y920: wydajny laptop z GeForce'em GTX 1070 Lighthouse: domowa kamera z zaawansowanym rozpoznawaniem obiektów w 3D Korzystny cashback: do 840 zł zwrotu przy zakupie procesora Intela i płyty głównej Asusa