Amplitunery kina domowego do 2000 zł

Amplitunery łączą w sobie funkcję wzmacniacza, tunera radiowego, a także odtwarzacza muzyki, dzięki czemu stanowią niekiedy centrum domowej rozrywki. Oto kilka propozycji amplitunerów kina domowego do 2000 zł.

Współczesne amplitunery kina domowego oferują odtwarzanie dźwięku i obrazu w wysokiej jakości

Współczesne amplitunery kina domowego oferują odtwarzanie dźwięku i obrazu w wysokiej jakości (iStock/Brostock)

Amplituner kina domowego Pioneer VSX-831BT

Amplituner kina domowego marki Pioneer jest świetną propozycją dla osób ceniących wysoką jakość

Pierwszą propozycją na liście amplitunerów kina domowego do 2000 zł jest amplituner marki Pioneer, obsługujący sieć Wi-Fi oraz 5 kanałów dźwiękowych, z których każdy ma moc 130 W. Model ten łączy się również z przenośnymi urządzeniami przez interfejs Bluetooth oraz technologię AirPlay, pozwalającą przesyłać bezprzewodowo dane z urządzeń marki Apple. Dodatkowo posiada tuner radiowy FM z RDS i umożliwia odtwarzanie obrazu w rozdzielczości 4K i technologii 3D.

Amplituner Pioneer wyposażono w złącze USB a także 6 złącz HDMI i wyjście słuchawkowe.

Amplituner kina domowego Yamaha RXV381

Amplituner marki Yamaha posiada funkcję AirPlay

Ten model amplitunera kina domowego do 2000 zł o mocy RMS 5 x 100 W również umożliwia odtwarzanie materiałów wideo w standardzie 4K, a także posiada technologię Bluetooth i technologię AirPlay. Amplituner Yamaha odtwarza dźwięk w systemie 5.1, umożliwia regulację tonów wysokich/niskich i automatyczną kalibrację dźwięku.

Ten model amplitunera kina domowego wyposażono w 5 złącz HDMI, złącze USB, złącze Ethernet, 4/1 x wejście/wyjście kompozytowe, wejście optyczne/koaksjalne. Dodatkowo zawiera tuner radiowy FM i AM.

Co dzieje się z zepsutymi komputerami?

Amplituner kina domowego Pioneer VSX531K

Amplituner kina domowego marki Pioneer umożliwia wyświetlanie obrazu w 3D i 4K

Kolejną propozycją jest amplituner kina domowego marki Pioneer, którego moc wyjściowa stereo wynosi 5 x 130 W. Jest to sprzęt umożliwiający odtwarzanie dźwięku w systemie 5.1; posiada dodatkowo Bluetootha, złącze USB, 4 złącza HDMI, a także korektor dźwięku i tuner radia FM oraz AM.

Ten model amplitunera kina domowego wyposażono w 3 wejścia audio, złącze optyczne, złącze koaksjalne, 2 wyjścia kompozytowe. Ponadto obsługuje rozdzielczość 4K oraz 3D i posiada możliwość aktualizacji oprogramowania.

Amplituner kina domowego Denon AVR-X520BT

Amplituner kina domowego marki Denon wyposażono w tuner radiowy

Następną propozycją jest 5-kanałowy amplituner marki Denon o mocy wyjściowej 150 W na kanał. Ten model, podobnie jak wyżej opisany, zawiera tuner radiowy FM oraz umożliwia komunikację bezprzewodową za pomocą Bluetootha. Amplituner Denon interpoluje sygnał do rozdzielczości 4K z próbkowaniem 4:4:4 Pure Color pass-through, polegającą na tym, że wykorzystuje się analogowy sygnał RGB jako sygnał źródłowy przekształcany na sygnał cyfrowy, co pozwala osiągnąć bardzo wysoką jakość obrazu i kolorów.

Amplituner kina domowego Denon zawiera złącze USB, dzięki któremu można podłączyć przenośny odtwarzacz muzyczny, a także 5 wejść HDMI, umożliwiających przesyłanie sygnału 4K.

Amplituner kina domowego Sony STRDN860

Amplituner kina domowego marki Sony oferuje odtwarzanie naturalnego dźwięku przestrzennego w wysokiej jakości

Ostatnią propozycją jest amplituner kina domowego marki Sony, oferujący odtwarzanie dźwięku w systemie 7.2. Podobnie jak wyżej opisane amplitunery łączy się z innymi sprzętami za pomocą Bluetootha oraz Wi-Fi, posiada również tuner radiowy FM i AM z RDS.

Ten model amplitunera kina domowego do 2000 zł wyposażono też w system automatycznej kalibracji ADCAC, który umożliwia odtwarzanie zoptymalizowanego, zrównoważonego dźwięku w każdym miejscu w pokoju; tryb Concert Hall, symulujący brzmienie koncertów w hali, a także system kalibracji obrazu do rozdzielczości 4K i technologię Google Cast, ułatwiającą słuchanie muzyki bezpośrednio z urządzeń przenośnych.

Amplituner kina domowego Sony, oprócz podstawowych złącz, zawiera też złącze LAN, USB i HDMI.

 

Pioneer VSX-831BT

Yamaha RXV381

Pioneer VSX531K

Denon AVR-X520BT

Sony STRDN860

System odtwarzania dźwięku 5.1 5.1 5.1 5.1 7.2
Moc RMS 5 x 130 W 5 x 100 W 5 x 130 W 5 x 150 W 7 x 150 W
Wi-Fi Tak Nie Nie Nie Tak
4K Tak Tak Tak Tak Tak
Tuner radiowy Tak (FM) Tak (FM, AM) Tak (FM, AM) Tak (FM) Tak (FM, AM)

 

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Polski rynek:

Pulsometry do 500 zł Kamery sportowe do 1000 zł Depilatory do 2000 zł Bieżnie do 1000 zł Rowery stacjonarne do 700 zł Zewnętrzne karty dźwiękowe - propozycje Orbitreki do 1000 zł Depilatory do 300 zł Komputerowe głośniki 2.1 do 350 zł Odtwarzacze Blu-ray 4K - który wybrać? Depilatory do 200 zł. Niedrogie i pomysłowe Dyson AM10: nowoczesny nawilżacz powietrza na wszystkie pory roku Samsung QLED QE75Q8CAM Curved: flagowy telewizor serii QLED Q8C Tracer GAMEZONE Radiant: mechaniczna klawiatura za mniej niż 200 zł BenQ EW2770QZ: 27-calowy monitor z nowatorską technologią BI+ Fractal Design Focus G i Focus G mini: nowa seria budżetowych obudów JBL Playlist: głośnik Bluetooth ze wsparciem Chromecasta i Spotify Cooler Master Cosmos II 25th Anniversary Edition: odświeżony klasyk na jubileusz marki TP-Link Archer C1200: nowoczesny dwuzakresowy router do domu lub biura ASUS ROG Strix GL502: odświeżone laptopy dla graczy z Intelem Kaby Lake Asustor AS6404T: nowoczesny NAS na 40 TB danych z Intelem Apollo Lake Transcend MTS810: budżetowy dysk SSD z pamięciami 3D NAND TomTom GO 5100 World LMT: nawigacja z wieczystą licencją na mapy wszystkich krajów PocketBook Aqua 2: wodoszczelny czytnik e-booków z wyświetlaczem E-Ink Carta