Rakietą w owady! Packa na zawsze rozwiąże problem z komarami

Tradycyjne packi na owady nie bywają zbyt skuteczne – głównie przez to, że wymagają sporej precyzji i ogromnej dozy cierpliwości. Można jednak sprawić, że codzienne polowania nie tylko będą faktycznie pozbywać się bzyczącego problemu, ale staną się frajdą samą w sobie. W jaki sposób? Wystarczy jeden prosty, niedrogi gadżet.

Pixabay.com

Wygląda jak odrobinę większa rakieta do tenisa stołowego, jednak jego celem nie jest bynajmniej pomóc nam w wykonaniu asa serwisowego. Owadobójcza rakieta ma bowiem cechę, odróżniającą ją od tych, które nie są owadobójcze. Siatka, która znajduje się wewnątrz niej jest pod napięciem.

I to nie jest jakieś smętne kilka wolt – tylko okrągłe 1800. W porównaniu do paralizatorów nie jest to może dużo (te mogą wytwarzać nawet 10 mln wolt), jednak my walczymy z małymi owadami – a taka rakieta skutecznie je eliminuje. Nie mówiąc o frajdzie, jakie daje polowanie urządzeniem naładowanym prądem, na szczęście bezpiecznym dla człowieka.

Jeśli zatem chcemy efektywnie i efektownie pozbywać się komarów, much i meszek, łapmy za baterię, włączmy rakietę i wyruszajmy na elektryczne łowy.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Drony do 500 zł Zraszacze ogrodowe do 200 zł Najlepsze zabawki dla twojego psa Jak dbać o trawnik? Wybieramy zraszacz, obcinarkę i inne akcesoria Sprytne urządzenie piwnicy Lampy podłogowe - przegląd najciekawszych propozycji Czyszczenie parowe – jakie urządzenia są najlepsze? Zraszacze ogrodowe do 50 zł Sprytne urządzenie strychu Trendy w oświetleniu domu Pochłaniacze wilgoci - przegląd Dobre termometry bezdotykowe, czyli jakie? Przenośne odtwarzacze audio do 100 zł Narzędzia dla majsterkowiczów Odnawianie mebli - jak stare graty zmienić w hipsterskie sprzęty Obudowa do Samsunga Galaxy S7 - propozycje Zestawy audio do 700 zł Jak odnowić kabinę prysznicową - sposoby Sprytne sposoby ukrywania przewodów Zraszacze ogrodowe do 100 zł Najbardziej niepraktyczne lampy, które warto mieć Drony do 200 zł Soundbary do 1500 zł Urządzenia, które ułatwią życie alergikom

Popularne w tym tygodniu:

Temperatura spada, niedługo zaczną się przymrozki. Przygotuj na nie samochód Muzyka w łazience – wodoodporne radia, głośniki, odtwarzacze, Będąc zimą w górach warto wybrać się na szlak. Podpowiadamy, co ze sobą zabrać 8 najczęstszych błędów w zarządzaniu IT w firmie Bądź zawsze przygotowany. Akcesoria survivalowe Lornetka nie tylko dla myśliwych. Może się przydać w wielu sytuacjach Jedno narzędzie, wiele funkcji. Jak zrobić porządki na działce i się nie przemęczyć Zabawki dla dużych dzieci. Gadżety, które w dzieciństwie chciał mieć każdy Święta bez kabli i wchodzenia na drabinę. Szybki sposób na udekorowanie domu