Testujemy elektryczny skuter. Zapłacisz tylko 1 zł za 100 kilometrów

Jest cichy, ekologiczny i tani. Elektryczny skuter Archos X3 może być alternatywą dla samochodu, autobusu albo roweru.

Wykonanie skutera może pozostawiać trochę do życzenia. Ale z drugiej strony, pojazd nie jest specjalnie drogi — kosztuje niecałe 5 tys. złotych. No i nie wydacie dużo na eksploatację — ponieważ skuter jest elektryczny, przejechanie jednego kilometra będzie was kosztować zaledwie jeden grosz.

Sprawdziliśmy też, co jest lepsze — elektryczny skuter czy elektryczny rower. Cenę tego pierwszego znacie, cena tego drugiego jest zatrważająca — kosztuje bowiem aż 11 tys. złotych.

Archos X3

Jak ładować taki skuter? Wystarczy wpiąć go do gniazdka 230 V. Pojazd od zera do 100 proc. naładuje się w ciągu 8 godzin. Umożliwia to przebycie na skuterze około 60–70 km.

Archos X3 kosztuje 4999 zł.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Testy:

Nespresso Expert&Milk. Trzy powody, dla których spodobał się nawet umiarkowanemu miłośnikowi kawy Campfire Audio Comet - słuchawki premium, na które nie wydasz fortuny [TEST] Aune E1 - te świetnie słuchawki można kupić tylko w... Polsce [TEST] Surfboard vs Balance Scooter. Porównanie desek Kawasaki Tak się teraz wyjeżdża pod namiot Skullcandy Indy Evo – test bezprzewodowych słuchawek z imponującym akumulatorem Słuchawki Razer Kraken X. Niedrogi gaming także do muzyki. Recenzja Koowheel Onyx - test i recenzja Opaska Goclever Smart Band Max Fit. Co potrafi monitor aktywności za 150 zł? DJI Mavic 2 Pro - recenzja porównawcza Klawiatura mechaniczna za 149 zł? Sprawdzamy Modecom Volcano Hammer GeForce NOW pół roku później. Nie mam wątpliwości - chmura to przyszłość grania