Baterie łazienkowe do 150 zł

Zniszczona bateria łazienkowa, z której kapie woda, wymaga wymiany. Obawiacie się wysokich kosztów? Znaleźliśmy solidne baterie umywalkowe do 150 zł. Oto nasze propozycje.

Baterie łazienkowe do 150 zł to proste, lecz solidne urządzenia

Baterie łazienkowe do 150 zł to proste, lecz solidne urządzenia (istockphoto.com/AlexRaths)

Bateria łazienkowa Omnires Yukon YK3319

Jeśli szukacie wyjątkowo taniej baterii łazienkowej, to na pewno spodoba wam się model Yukon YK3319 od firmy Omnires. Jest to bateria łazienkowa stojąca, co oznacza, że przytwierdza się ją bezpośrednio do umywalki.

Dużą zaletą tej baterii łazienkowej jest obrotowa wylewka, która w przypadku urządzeń do 150 zł wcale nie jest standardem. Dzięki obrotowej wylewce zamontowanej w baterii łazienkowej Omnires będziecie mogli skierować strumień wody w dowolne miejsce umywalki.

Warto wspomnieć, że wylewka tej baterii łazienkowej ma całkiem spory zasięg, który wynosi ponad 15 cm. Pamiętajcie, że im większy zasięg wylewki, tym bardziej komfortowo korzysta się z danej baterii umywalkowej.

Bateria łazienkowa Ferro Rosa

Ścienne baterie powoli wychodzą z użycia, jednak w niektórych łazienkach instalacja poprowadzona jest do końca ściany, co wymusza montaż tego rodzaju urządzeń. Bateria łazienkowa Ferro Rosa jest wykonana z solidnego mosiądzu pokrytego chromem, który zapewnia ochronę przed rysami i otarciami.

Model Ferro Rosa jest jednouchwytową baterią łazienkową do 150 zł, co jest znacznie wygodniejszym rozwiązaniem przy regulacji temperatury wody. Baterie umywalkowe z jednym uchwytem są też postrzegane jako bardziej ekonomiczne i ekologiczne urządzenia, bo podczas korzystania z nich zużywa się mniej wody.

Bateria łazienkowa Deante Funkia BEF 021M

Osoby, które chcą kupić naprawdę małą baterię łazienkową do 150 zł, powinny wybrać model Deante Funkia BEF 021M. Korpus tej kompaktowej baterii do umywalki ma wysokość zaledwie 13,7 cm, a wylewka 10,2 cm. Bateria łazienkowa Deante jest więc idealnym sprzętem do montażu w niewielkich umywalkach, które często znajdują się w ciasnych toaletach.

Mimo swoich niepozornych rozmiarów, bateria łazienkowa od Deante została wyposażona w perlator napowietrzający strumień wody. Perlator czyni tę baterię łazienkową ekonomiczną, bo pozwala wypuścić z niej strumień o normalnej objętości i ciśnieniu, który zawiera jednak mniej wody.

Bateria łazienkowa Cooke&Lewis Edip

Jeśli lubicie nowoczesne rozwiązania, to bateria łazienkowa Cooke&Lewis Edip będzie dla was idealna. Na szczególną uwagę zasługuje uchwyt baterii łazienkowej firmy Cooke&Lewis, który ciągnie się do siebie, a nie podnosi do góry jak w przypadku standardowych urządzeń. Dla niektórych osób może to być mało praktyczne rozwiązanie, lecz na pewno dodaje ono elegancji tej nowoczesnej baterii umywalkowej do 150 zł.

Atutem baterii łazienkowej Cooke&Lewis Edip jest też ceramiczna głowica, która umożliwia dokładniejszą regulację strumienia wody. W wielu niedrogich bateriach łazienkowych montuje się jednak mniej praktyczne głowice mosiężne.

Bateria łazienkowa Kuchinox Luga BQL 022D

Jedną z najbardziej ekonomicznych baterii łazienkowych do 150 zł jest z pewnością model Kuchinox Luga BQL 022D. Jest to sztorcowa bateria do umywalki, która posiada jeden uchwyt ograniczający zużycie wody. Poza tym bateria łazienkowa marki Kuchinox charakteryzuje się dwupoziomowym przepływem – pierwszy poziom ma na celu oszczędzanie wody, a drugi pozwala wypuścić pełny strumień.

Korpus tej baterii umywalkowej jest pokryty chromem, który przeciwdziała drobnym uszkodzeniom urządzenia. Natomiast głowica modelu Luga jest ceramiczna, a przez to odporna na osadzanie się kamienia.

 

Omnires Yukon YK3319

Ferro Rosa

Deante Funkia BEF021M

Cooke&Lewis Edip

Kuchinox Luga

Rodzaj baterii stojąca ścienna stojąca stojąca stojąca
Obrotowa wylewka tak tak nie tak nie
Wyposażenie brak rozety, mimośrody korek automatyczny korek click-clack, wąż ze stali nierdzewnej zestaw montażowy, wężyki
Gwarancja 10 lat 2 lata 7 lat 5 lat 5 lat
Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Poradniki:

Co znaczą skróty 4K, DLNA, DVB-T, HbbTV i inne oznaczenia, stosowane w telewizorach? Jak zrobić zrzut ekranu w Windows 10? Kupujemy przewód HDMI: czym kuszą produkty za 14 tys. zł? Dlaczego gniazdka elektryczne są różne w różnych krajach? Routery Wi-Fi - propozycje, porównanie DPI w myszach komputerowych: na co wpływa i jakie ma znaczenie? Jak ochronić komputer przed burzą? Pomoże listwa filtrująca i antyprzepięciowa Monitor dla gracza - 27 cali - porównanie Odkurzacz workowy do 400 zł Okap kuchenny do 500 zł Piekarniki do 2000 zł Blender ręczny do 200 zł Odkurzacz bezworkowy do 600 zł Amplitunery do 2500 zł Żelazko, za które nie zapłacisz fortuny. Przydaje się w każdym domu Opiekacz do 300 zł Odkurzacz workowy do 300 zł Okap kuchenny do 350 zł Piekarniki do 1500 zł Blender kielichowy do 300 zł Amplitunery do 2000 zł Odkurzacz bezworkowy do 500 zł Blender ręczny do 100 zł Szybkie prasowanie bez wysiłku. Jakie żelazko warto kupić?

Popularne w tym tygodniu:

Dlaczego gniazdka elektryczne są różne w różnych krajach? Co znaczą skróty 4K, DLNA, DVB-T, HbbTV i inne oznaczenia, stosowane w telewizorach? Jak zrobić zrzut ekranu w Windows 10? Kupujemy przewód HDMI: czym kuszą produkty za 14 tys. zł? Idealna kawa za każdym razem. Najlepsze ekspresy i zaparzarki Wyposażenie domu - na jaki sprzęt warto wydać pieniądze?