Przecena z 1499 na 999 złotych! Wystarczy podać kod rabatowy

Łowcy okazji mają dzisiaj wyjątkową szansę – elektryczna hulajnoga została przeceniona w sklepie internetowym o jedną trzecią. Podpowiadamy, jak skorzystać z promocji i zapłacić niższą cenę.

Takiej promocji jeszcze nie było! Elektryczna hulajnoga Archos Bolt 5", która na co dzień kosztuje 1500 złotych, została przeceniona w sklepie RTV Euro AGD o jedną trzecią. Co ciekawe, jeśli wejdziemy po prostu na stronę produktu, zobaczymy starą, wyższą cenę. W jaki sposób możemy zatem skorzystać z promocji?

Jednym ze sposobów jest odwiedzenie specjalnej strony sklepu internetowego i dokonanie zamówienia zgodnie z umieszczonymi tam wskazówkami.

Drugi, prostszy sposób, to wejście na stronę produktu, zamówienie go ze starą ceną i wpisanie kodu rabatowego OD170727, dzięki któremu wartość zamówienia w naszym koszyku spadnie do 999 złotych. Spieszcie się, bo promocja trwa jeszcze tylko kilka godzin.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Promocje:

Kiano SlimNote 14,2: tani laptop trafił do Biedronki. I kosztuje jeszcze mniej Acer Cashback: zwrot do 200 zł wydanych na promocyjne produkty Acera Wiosenny cashback MSI: producent zwraca do 460 zł za zakupy Nowa elektronika w ofercie Lidla. Bezprzewodowe słuchawki Pioneer w dobrej cenie Biedronka: laptop za 600 zł, który wygląda jak MacBook Air Nowe produkty w Biedronce. Smartfony, winyle i keyboardy