Nowy odkurzacz Electrolux to Tesla wśród automatów

Czy można sobie wyobrazić sobie Teslę wśród automatycznych odkurzaczy? Pod kątem innowacyjności, oczywiście? Jak najbardziej. Electrolux z impetem wpuszcza na rynek PUREi9- odkurzacz automatyczny, który wysprząta absolutnie każdy zakamarek naszego mieszkania.

105 lat po premierze swojego pierwszego modelu i 16 po pokazaniu światu pierwszego w pełni automatycznego odkurzacza Trilobite, Electrolux postanowił znowu przeskoczyć nad konkurencją swoim nowym modelem.

W przeciwieństwie do konkurencji, PUREi9 jest trójkątny. Pomysł radykalny, ale sensowny – taki kształt zapewnia bowiem urządzeniu dotarcie do każdego zakamarka naszego domu lub mieszkania. Natomiast dodatkowa szczotka PowerBrush dociera do kątów i krawędzi, zapewniając skuteczne odkurzanie. A jeśli o trudno dostępne zakątki chodzi, maszyna nie ma problemu również z progami do 2,2 cm wysokości, a dzięki systemowi nawigacji pomieszczeń pamięta, gdzie musi omijać schody lub meble.

To dzięki technologii 3D Vision, która pozwala na skanowanie przestrzeni w trzech wymiarach i swobodne omijanie przeszkód. A jak się nim steruje. Spokojnie, jest na to apka – PUREi9 możemy obsługiwać, włączać i wyłączać nawet z innego kontynentu.

Nie musimy również martwić się o ładowanie – po zakończonym sprzątaniu automatycznie wraca do stacji dokującej, gdzie nabiera sił na kolejne odkurzanie. Bateria o pojemności 2500 mAh jest całkowicie wymienialna, więc nie ma potrzeby martwić się o jej żywotność. A duży pojemnik (0,7 l) z filtrem wystarczy na kilka sesji.

PUREi9 to rozwiązanie, które całkowicie wyręczy cię z tak nielubianej przez wielu czynności. Wystarczy tylko go włączyć, a resztą zajmie się sam.

Zobacz również: Przyszłość fotografii. Premiera Huawei P30

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Gadżetoman w podróży: przegląd materiałów na walizki Uniwersalne prezenty na święta - propozycje do 100, 300 zł i droższe Jak dbać o lodówkę? Najlepsze środki i akcesoria, które to ułatwią Nóż myśliwski na wyprawę do lasu. Dobra jakość w atrakcyjnej cenie BitTorrent Live: transmisje na żywo dostępne także dla Androida Warte uwagi etui do iPhone'a 7 Dron dla każdego. Zabawa dla dzieci i dorosłych 8 najczęstszych błędów w zarządzaniu IT w firmie Kupujemy przewód HDMI: czym kuszą produkty za 14 tys. zł? Sam sprzątnie dom. Odkurzacz automatyczny to świetny domowy pomocnik Kino na wynos. Niedrogi zestaw, dzięki któremu w kilka chwil zmienisz pokój w salę kinową Marnujesz żywność? Z tym gadżetem zaoszczędzisz nawet 200 zł miesięcznie