Nowy odkurzacz Electrolux to Tesla wśród automatów

Czy można sobie wyobrazić sobie Teslę wśród automatycznych odkurzaczy? Pod kątem innowacyjności, oczywiście? Jak najbardziej. Electrolux z impetem wpuszcza na rynek PUREi9- odkurzacz automatyczny, który wysprząta absolutnie każdy zakamarek naszego mieszkania.

105 lat po premierze swojego pierwszego modelu i 16 po pokazaniu światu pierwszego w pełni automatycznego odkurzacza Trilobite, Electrolux postanowił znowu przeskoczyć nad konkurencją swoim nowym modelem.

W przeciwieństwie do konkurencji, PUREi9 jest trójkątny. Pomysł radykalny, ale sensowny – taki kształt zapewnia bowiem urządzeniu dotarcie do każdego zakamarka naszego domu lub mieszkania. Natomiast dodatkowa szczotka PowerBrush dociera do kątów i krawędzi, zapewniając skuteczne odkurzanie. A jeśli o trudno dostępne zakątki chodzi, maszyna nie ma problemu również z progami do 2,2 cm wysokości, a dzięki systemowi nawigacji pomieszczeń pamięta, gdzie musi omijać schody lub meble.

To dzięki technologii 3D Vision, która pozwala na skanowanie przestrzeni w trzech wymiarach i swobodne omijanie przeszkód. A jak się nim steruje. Spokojnie, jest na to apka – PUREi9 możemy obsługiwać, włączać i wyłączać nawet z innego kontynentu.

Nie musimy również martwić się o ładowanie – po zakończonym sprzątaniu automatycznie wraca do stacji dokującej, gdzie nabiera sił na kolejne odkurzanie. Bateria o pojemności 2500 mAh jest całkowicie wymienialna, więc nie ma potrzeby martwić się o jej żywotność. A duży pojemnik (0,7 l) z filtrem wystarczy na kilka sesji.

PUREi9 to rozwiązanie, które całkowicie wyręczy cię z tak nielubianej przez wielu czynności. Wystarczy tylko go włączyć, a resztą zajmie się sam.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Prawdziwego kierowcę poznasz po breloku. Niedrogie multitoole na awaryjne sytuacje Jak usunąć konto Google? Usuwanie Google z urządzeń, kasowanie konta Nie wsadzaj zamoczonego telefonu w ryż – zabezpiecz się zawczasu Dla amatorów pięknych widoków. Lornetki, które przydadzą się wszędzie Już nigdy nie przejmuj się słabą baterią. Power banki do 50 zł Karta graficzna do 600 zł, czyli budżetowy gaming w FullHD Nie tylko giganci mają coś do powiedzenia - przyzwoite smartfony za niewielkie pieniądze Jak czyścić przypalone żelazko? Jaki dysk przenośny wybrać? Niezbędne wskazówki dla każdego 8 najczęstszych błędów w zarządzaniu IT w firmie Niezbędne i tanie akcesoria rowerowe Zestawy audio do 400 zł