Zapomnij o za krótkich kablach. Oto odkurzacze bezprzewodowe

Zmęczony ciągłym pochylaniem, zbyt krótkim kablem i ograniczeniami w ruchu? Zapomnij o tym. Odkurzacze bezprzewodowe to sposób na to, by w końcu każdy zakamarek naszego domu był czysty jak nigdy.

Youtube

Odkurzacze bezprzewodowe różnią się w zasadniczy sposób od automatycznych. Przede wszystkim nie da się ich zaprogramować, tylko samemu trzeba dokonać samego procesu odkurzania naszego domu lub mieszkania. Mają jednak kilka zalet, które pozwalają na to, by korzystać z nich w bardziej uniwersalny sposób.

Przede wszystkim można z nimi trafić w trudno dostępne miejsca i zakamarki. Nie mówimy tu tylko o rogach przy ścianach, ale również o miejscach położonych wyżej, a nawet mniej typowych powierzchniach, jak sufity (pajęczyny potrafią się zagnieździć nawet w najbardziej pedantycznie czyszczonych pomieszczeniach).

Niektóre modele pozwalają bowiem na odłączenie głównej rury i zamianę odkurzacza na mniejsze urządzenie, którym można na przykład wyczyścić tapicerkę. Ba, można kupić takie urządzenie, które pozwoli nam na sprzątanie podłóg na mokro – zastępując w ten sposób mopa oraz wiadro.

Kolejną zaletą jest wspomniany już brak kabla. Dzięki temu nie musimy się martwić przełączaniem między gniazdkami, ponieważ jego długość nie pozwala na wyczyszczenie wszystkiego przy jednym podpięciu.

Zazwyczaj bateria, umieszczona w takim urządzeniu, pozwala na sprzątanie przez około 45 minut. Dzięki sile ssącej oraz lekkiej budowie możemy bez problemu zmieścić się w tym czasie – wygoda obsługi przekłada się na szybsze sprzątanie. A po zakończonych czynnościach wystarczy wpiąć urządzenie do ładowania.

Odkurzacze bezprzewodowe dzięki swojej ergonomicznej budowie pozwalają również na to, by nie garbić się przez cały czyszczenia naszych pomieszczeń. W ten sposób zyskuje również nasz kręgosłup. Wygoda użytkowania połączona z mnogością możliwości, jakie oferują odkurzacze bezprzewodowe czynią z nich sensowną alternatywę dla tradycyjnych modeli, które wymagają zasilania przez gniazdko.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

DPI w myszach komputerowych: na co wpływa i jakie ma znaczenie? Jak ochronić komputer przed burzą? Pomoże listwa filtrująca i antyprzepięciowa Routery Wi-Fi - propozycje, porównanie Monitor dla gracza - 27 cali - porównanie Odkurzacz workowy do 400 zł Okap kuchenny do 500 zł Piekarniki do 2000 zł Blender ręczny do 200 zł Odkurzacz bezworkowy do 600 zł Amplitunery do 2500 zł Żelazko, za które nie zapłacisz fortuny. Przydaje się w każdym domu Opiekacz do 300 zł Odkurzacz workowy do 300 zł Okap kuchenny do 350 zł Piekarniki do 1500 zł Blender kielichowy do 300 zł Amplitunery do 2000 zł Odkurzacz bezworkowy do 500 zł Blender ręczny do 100 zł Szybkie prasowanie bez wysiłku. Jakie żelazko warto kupić? Odkurzacz workowy do 200 zł Okap kuchenny do 250 zł Opiekacz do 150 zł Piekarniki do 1000 zł

Popularne w tym tygodniu:

Kuny w samochodzie. Skuteczny sposób na małe szkodniki Jak ochronić komputer przed burzą? Pomoże listwa filtrująca i antyprzepięciowa DPI w myszach komputerowych: na co wpływa i jakie ma znaczenie? Zapomnij o kolejkach i drogich biletach. Dzięki promocji niewielkim kosztem zrobisz sobie kino w domu Jak wybrac dobry masażer? Domowy sposób na stres Zadziwiający głośnik Sony. Dzięki niemu zawsze usłyszysz dźwięk z telewizora Słuchawki z redukcją szumów w rewelacyjnej cenie. Tej promocji nie możesz przegapić