Najtańszy, nielimitowany streaming muzyki. Amazon Music Unlimited tańszy od konkurencji

Amazon Music Unlimited działa już również w Polsce. To oferowany przez Amazon streaming muzyki, dzięki któremu zyskujemy dostęp do 40 mln utworów. Jak zwykle w przypadku takich usług pierwszy miesiąc jest darmowy. Niespodzianką jest cena usługi premium – za nielimitowany dostęp do muzyki zapłacimy mniej, niż u konkurentów.

Usługa Amazon Music Unlimited, która przed rokiem zadebiutowała w Stanach Zjednoczonych, jest już dostępna dla użytkowników z Polski. Amazon, który już wcześniej eksperymentował ze streamingiem muzyki, tym razem udostępnił pełnoprawny serwis muzyczny, który pod względem oferty i możliwości konkuruje z działającymi od lat usługami Spotify czy Tidal.

Baza 40 mln utworów robi wrażenie, ale nie jest niczym wyjątkowym, podobnie jak muzyka strumieniowana w MP3 i AAC i z przepustowością 256 kB/s. Amazon ma jednak w rękawie prawdziwego asa – jest nim cena.

Z najtańszego wariantu (nie ma darmowych planów) mogą skorzystać użytkownicy głośników Amazon Echo, którzy zapłacą zaledwie 8,5 zł miesięcznie. Standardowa cena usługi to 17 zł dla jednego użytkownika (do 10 urządzeń) i 25 za pakiet rodzinny (do 6 użytkowników). Zanim zdecydujemy się zapłacić, możemy skorzystać z darmowego, 30-dniowego okresu testowego.

Z Amazon Music Unlimited skorzystamy na wszystkich najpopularniejszych urządzeniach. Aplikacja jest dostępna dla Windows i macOS, a także dla Androida, iOS, współpracuje również z samochodowymi CarPlay oraz Android Auto, a także z platformą Fire TV.

Czy warto skorzystać? Za 17 zł miesięcznie Amazon Music Unlimited wydaje się propozycją godną polecenia. Zwłaszcza, gdy porównamy cenę usługi z cenami konkurencji, gdzie Tidal, Spotify, Google Muzyka czy Apple Music solidarnie wyceniają swoją usługę premium (w podstawowej wersji) na 19,99 zł.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Polski rynek:

TP-Link Archer C1200: nowoczesny dwuzakresowy router do domu lub biura PocketBook Aqua 2: wodoszczelny czytnik e-booków z wyświetlaczem E-Ink Carta TomTom GO 5100 World LMT: nawigacja z wieczystą licencją na mapy wszystkich krajów JBL Playlist: głośnik Bluetooth ze wsparciem Chromecasta i Spotify Asustor AS6404T: nowoczesny NAS na 40 TB danych z Intelem Apollo Lake D-Link DCH-S150: domowy czujnik ruchu z WiFi i funkcją powiadomień Bosch GML 50: pierwsze na świecie radio budowlane ze zintegrowanym subwooferem MEE Audio X6 Plus i X7: wodoodporne sportowe słuchawki bluetooth Archos Drone: lekki dron dla początkujących w atrakcyjnej cenie iRobot Roomba 980: autonomiczny odkurzacz z funkcją mapowania pomieszczeń Niewielki soundbar z funkcją głośnika Bluetooth Xiaomi Mi Air Purifier 2: wydajny oczyszczacz powietrza w kompaktowej obudowie Budżetowe dyski SSD dla wymagających Wideorejestrator dla najbardziej wymagających Pralka do 5000 zł - propozycje Lodówki turystyczne do 300 zł Mikrofalówka do 800 zł - propozycje Płyta gazowa do 1500 zł - propozycje Lodówki do 3500 zł - propozycje Miniwieże do 800 zł Lodówki turystyczne do 200 zł Robot planetarny do 800 zł - propozycje Pralka do 3000 zł - propozycje Zamrażarki do 1500 - propozycje

Popularne w tym tygodniu:

Budżetowe dyski SSD dla wymagających Bosch GML 50: pierwsze na świecie radio budowlane ze zintegrowanym subwooferem Xiaomi Mi Air Purifier 2: wydajny oczyszczacz powietrza w kompaktowej obudowie Archos Drone: lekki dron dla początkujących w atrakcyjnej cenie iRobot Roomba 980: autonomiczny odkurzacz z funkcją mapowania pomieszczeń Wideorejestrator dla najbardziej wymagających TomTom GO 5100 World LMT: nawigacja z wieczystą licencją na mapy wszystkich krajów Niewielki soundbar z funkcją głośnika Bluetooth MEE Audio X6 Plus i X7: wodoodporne sportowe słuchawki bluetooth Asustor AS6404T: nowoczesny NAS na 40 TB danych z Intelem Apollo Lake TP-Link Archer C1200: nowoczesny dwuzakresowy router do domu lub biura D-Link DCH-S150: domowy czujnik ruchu z WiFi i funkcją powiadomień