Dziewczyny to zołzy!

Odnieśliście kiedyś wrażenie, że kobiety są dziwne i interesują się zdecydowanie nie tymi mężczyznami, którymi powinny? Bo tak jest! Zobaczcie świetny skecz, który nie bez powodu robi furorę w Internecie.

YouTube/NOKAT Comedy

Dwie dziewczyny siedzą przy barze. Podchodzi sympatyczny facet, próbuje nawiązać rozmowę. Oczywiście zostaje spławiony. Podchodzi facet mniej sympatyczny, który najwyraźniej jest stalkerem, i jak łatwo zgadnąć, jemu idzie dużo lepiej. Zobaczcie skecz “Girls Are Assholes”, którego autorami są youtubowi prześmiewcy z NOKAT Comedy.

Zobacz również: Gadżetomania TV: Pixel Heaven - targi retro rozrywki okiem

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Rozrywka:

Romuald Marczyński i maszyny niemal liczące Przeciwko komputerowej bezmyślności Niezwykłe życie i machiny liczące Abrahama Sterna Infotrony czy arele? Zagraj to jeszcze raz, Sam Nowe gry w pikselowej oprawie Zaręczyny w stylu "Breaking Bad" Zwykli gracze to mordercy kreatywności Ty + czarny kot = Batman?! 10 najlepszych polskich komików na YouTube Co by było, gdyby “Grawitacja” działa się w Ikei [wideo] TVP donosi – gry wideo właściwie zabijają. Rewelacyjna parodia! 10 powodów, dla których warto oglądać “The Originals” Słodkie koteczki udają przystojnych modeli 9 najbardziej przerażających miejsc na świecie Złota era seriali ponoć się skończyła. Teraz będziemy oglądać już tylko chłam? Od bezdomnego do elegancika w garniturze w niecałe 3 minuty