Magia Photoshopa. Jak reagują kobiety, oglądając WŁASNE zdjęcia?

Ponoć każda kobieta chciałaby wyglądać jak panie, które oglądamy na okładkach magazynów. Ale kiedy widzimy siebie po obróbce Photoshopem... no właśnie, co się wtedy dzieje?

BuzzFeed

BuzzFeed przeprowadził ciekawy eksperyment: cztery zwyczajne kobiety zamieniono w modelki. Profesjonalnie umalowane pozowały do zdjęć, które następnie oddano do obróbki Photoshopem. Efekt? Panie wyglądały jak gwiazdy z okładek — i pewnie byłaby to świetna wiadomość, gdyby nie to, że nie do końca były w stanie rozpoznać same siebie.

Zobacz również: Gadżetomania TV: Czy gracze mają większą wiedzę niż gimnazjaliści

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Warszawa jest smutna, a Wrocław przereklamowany Historia pewnej marynarki Recenzja: Cała prawda o planecie Ksi Robaczki z Zaginionej Doliny – narkotyki, kosmici i rzeź Jak obejść paywall Agory, czyli będę bronił Spider’s Web (o dziwo) Żegnajcie, gracze Słowiańskie dziwy Czat ze zmarłym? Pokaż swojemu dziecku, jak przegrywa prawdziwy facet! Jak się kończy gry? Pismo obrazkowe – po co robić internetowe wideo? "Her" - trudne randki z komputerem Jakie pierwsze trofeum, taki cały rok IPLA, robisz to źle! Moje przygody z polskim VOD World of Tanks: Rush. Z on-line do off-line 10 najgłupszych powodów, dla których warto umawiać się z geekiem Zapłać za grę, która nie jest skończona. Dziękuję, nie kupuję Nothing to Hide: skradanka na opak. Bądź cały czas widoczny, bo zginiesz! Internetowy troll, czyli sadysta i psychopata. Tak, w prawdziwym życiu też! Też jesteście znudzeni Call of Duty i Battlefieldem? Wydawcy widzą wasze zmęczenie i będą chcieli zaskoczyć Jak zdobyć w Mario możliwie najmniejszą liczbę punktów (i przeżyć!) Kiepskie, banalne – a i tak oglądam dalej. Dlaczego tracę czas na serialowy chłam? Steam Machines. Który model wybraliście w naszej sondzie?