SteelSeries Siberia v2 Frost Blue, czyli słuchawki, które i grają, i świecą

SteelSeries Siberia v2 Frost Blue (fot. steelseries.com)

SteelSeries Siberia v2 Frost Blue (fot. steelseries.com)

Ciekawa edycja słuchawek już niebawem będzie dostępna w Polsce. Frost Blue Edition przeznaczone dla graczy–gadżeciaży pozwalają na dostosowanie parametrów dźwięku i podświetlenia pod kątem aktualnie uruchomionej gry.

Nowy model to po prostu udoskonalona wersja Siberia v2. Dodano w nim możliwość parametryzowania dźwięku oraz podświetlenie muszli słuchawkowych błękitnymi diodami. Ergonomiczna konstrukcja znana z poprzedniego modelu to przede wszystkim dopasowujący się do głowy pałąk, 50-milimetrowe głośniki pokryte skórą, a także wysuwany mikrofon.

Uniwersalny bezprzewodowy system audio

Nowości uatrakcyjniają wygląd urządzenia – zmieniona kolorystyka oraz podświetlenie, które może pracować w sześciu różnych trybach. Do ich zmieniania służy dołączone oprogramowanie SteelSeries Engine.

Siberia v2 Frost Blue to połączenie niesamowitego dźwięku z oryginalnym wzornictwem — które teraz zostało dodatkowo odświeżone i udoskonalone. Użytkownicy otrzymują do dyspozycji urządzenie oferujące im znakomity, czysty dźwięk, a także możliwość skonfigurowania… praktycznie każdego aspektu jego funkcjonowania — od podświetlenia przez equalizer, aż po możliwość zdefiniowania profili pod kątem różnych gier.

To słowa założyciela firmy SteelSeries – Jacoba Wolffa-Petersena.

Piąta generacja SC-PMX Panasonica już w kwietniu

Słuchawki podłącza się do komputera za pomocą złącza USB. Nie można ich więc stosować w innych urządzeniach służących do odtwarzania muzyki. Na przewodzie umieszczono wygodnego pilota do obsługi podstawowych parametrów.

Słuchawki trafią na polski rynek prawdopodobnie pod koniec 2. kwartału b.r. w cenie 420 zł. Dość dużo jak za sprzęt do zastosowania wyłącznie z komputerem. Trochę też zastanawia mnie sens podświetlenia słuchawek… Użytkownik przecież nie widzi, czy słuchawki się świecą, czy nie, a jeżeli efekt ma podziwiać druga osoba, to chyba kultura osobista wymaga, aby nie korzystać w towarzystwie ze słuchawek. Chyba, że popełniam gdzieś błąd logiczny?

Zobacz również: Wideorecenzja: Sony Tablet P

Źródło: steelseries.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie? 11 zapomnianych konkurentów PlayStation: Jaguar, Amiga CD32, Apple Pippin i inne