Nawilżacz powietrza dla wielbicieli niebanalnego designu

Nawilżacz powietrza (Fot. OhGizmo.com)

Nawilżacz powietrza (Fot. OhGizmo.com)

Gorące kaloryfery w domach sprawiają, że w pomieszczeniach robi się nie tylko ciepło, ale również sucho. Gdy dłużej przebywa się w takich warunkach, na skutek wysychania w nosie śluzówki rośnie ryzyko wystąpienia jakiejś infekcji. Jak nawilżyć powietrze, nie wymierzając policzka poczuciu estetyki?

Popularną metodą radzenia sobie ze zbyt suchym powietrzem jest rozwieszanie na kaloryferach wilgotnych ręczników lub rozstawianie pojemników z wodą. Choć – wbrew temu, co próbują nam wmówić producenci nawilżaczy – rozwiązanie takie jest skuteczne i tanie, to nie zawsze wygląda dobrze.

Ranking niezawodności komputerów – zwycięzca poza zasięgiem!

Dbający o wygląd detali esteci nie są jednak, na szczęście, skazani na ciągłe katusze z powodu wysuszonego nosa albo widoku mokrych ręczników. Specjalnie dla nich powstał nawilżacz powietrza wyglądający jak skrzyżowanie butelki z chińską wazą (amatorzy bardziej nowoczesnych form mogą sprawdzić, jak wygląda strzelający parą nawilżacz-robot).

Nawilżacz powietrza (Fot. OhGizmo.com)

Urządzenie o niecodziennym wyglądzie mieści pół litra wody i pozwala na zasilanie poprzez USB lub ze standardowego gniazdka sieciowego. Co więcej, wbudowany akumulator zapewnia 13 godzin nieprzerwanej pracy.

Nawilżacz powstał z przeznaczeniem na rynek japoński i ma pojawić się w sprzedaży w lipcu. Niestety strona produktu nie podaje na razie jego ceny.

Koniec udręki podczas podróży samolotem. Facebook pomoże dobrać współpasażera

Zobacz również: Gadżet tygodnia: Parrot AR Dron

Nawilżacz powietrza (Fot. OhGizmo.com)

Źródło: CloudandGizmodoOhGizmo

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie? 11 zapomnianych konkurentów PlayStation: Jaguar, Amiga CD32, Apple Pippin i inne