Ten facet bije rekordy w szybkim pisaniu... za pomocą nosa

Hindus Khursheed Hussain to facet, który ma jedną niezwykłą umiejętność. Potrafi bardzo szybko pisać na klawiaturze nosem.

Fot. YouTube/hybiztv

W 2012 roku Khursheed Hussain pobił rekord Guinessa, wstukując na klawiaturze alfabet w 3,43 sekundy. Kilka dni temu próbował pobić kolejny rekord, tym razem zamiast rąk używając nosa. Wklepał za jego pomocą zdanie składające się ze 103 znaków. Niestety, mimo że ćwiczył pisanie nosem codziennie przez sześć godzin, rekordu pobić mu się nie udało.

Zobacz również: Tomek Kreczmar - Zrzędzenia zrzędy: śpieszmy się kochać gry

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Warszawa jest smutna, a Wrocław przereklamowany Historia pewnej marynarki Recenzja: Cała prawda o planecie Ksi Robaczki z Zaginionej Doliny – narkotyki, kosmici i rzeź Jak obejść paywall Agory, czyli będę bronił Spider’s Web (o dziwo) Żegnajcie, gracze Słowiańskie dziwy Czat ze zmarłym? Pokaż swojemu dziecku, jak przegrywa prawdziwy facet! Jak się kończy gry? Pismo obrazkowe – po co robić internetowe wideo? "Her" - trudne randki z komputerem Jakie pierwsze trofeum, taki cały rok "The Worf of Starfleet"! Szalony miks oscarowego hitu ze "Star Trekiem" Gry opowiadają historie lepiej niż filmy Filmy opowiadają historie lepiej niż gry Chcesz mieć PlayStation 4 lub Xbox One? Wstrzymaj się z zakupem Na co Cię jeszcze stać Frank? IPLA, robisz to źle! Moje przygody z polskim VOD 1 marca - Nintendo wraca do Polski! Van Damme wykonuje swój szpagat w kosmosie Mogees. Graj na owocach, stołach, słupach i kaloryferze Twórca ASZdziennika dla Gadżetomanii: Liczy się dyskusja, szydera, lajki