Najokropniejszy tort urodzinowy w historii świata

Czy da się przebić torty weselne w stylu zombie? Jak najbardziej!

Okropna twarz z filmu "Coś"

Vicky Knoop zrobiła wyjątkowo szalony geekowski tort urodzinowy dla swojego chłopaka. Jeśli widzieliście horror "Coś" Johna Carpentera, to dobrze znacie tę koszmarną twarz. Choć niekoniecznie wyobrażaliście ją sobie na słodko. A jednak można.

Taki tort to oczywiście bardzo skomplikowana sprawa, dokładny opis kolejnych kroków znajdziecie tutaj. A jeśli nie macie zamiaru zamienić się w cukiernika, to po prostu zobaczcie zdjęcia.

Zobacz również: Level Up - bar dla graczy - relacja

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Warszawa jest smutna, a Wrocław przereklamowany Historia pewnej marynarki Recenzja: Cała prawda o planecie Ksi Robaczki z Zaginionej Doliny – narkotyki, kosmici i rzeź Jak obejść paywall Agory, czyli będę bronił Spider’s Web (o dziwo) Żegnajcie, gracze Słowiańskie dziwy Czat ze zmarłym? Gry za grosze. Total War: Shogun II, Alpha Protocol, Company of Heroes i GTA Gry w przeglądarce wyglądają coraz lepiej, ale i tak nie wiem, czy chcemy tak grać Klawiatura zbudowana z klocków LEGO. Tak, działająca! Kupiłem kasetę. Nie mogę rozstać się ze starymi technologiami! Pokaż swojemu dziecku, jak przegrywa prawdziwy facet! Jak się kończy gry? Pismo obrazkowe – po co robić internetowe wideo? "List Miłosny" dla wesołej czwórki Scena walki z "The Avengers" w wykonaniu amatorów Moff zamieni zwykły przedmiot w efektowną zabawkę Najpopularniejszy kocur Internetu na Żelaznym Tronie. Zobaczcie memy Pomalowanie ścian nie zatrzymało rewolucji. Smutna historia szefa wypożyczalni wideo Twórczyni Hipsterskiego maoizmu: Nie chcę być drugim Tomaszem Lisem Nowa moda na zwiastuny i kampanie promocyjne – małe dzieci. Przykro mi, nie wzrusza mnie to Zakupy grupowe – pamiętacie jeszcze, że coś takiego było?