Tania kamera 3D polskiej marki. Dobra?

Media-Tech MT4038 (fot. Media-Tech)

Media-Tech MT4038 (fot. Media-Tech)

W czasach, gdy coraz bardziej powszechne stają się telewizory 3D, wiele osób chciałoby również kręcić filmy w trójwymiarze. Z pomocą przychodzi kamera Media-Tech D-Mention MT4038. Cena zachęca do zakupu, a co z resztą parametrów?

Kamera jest wyposażona w 3,2-calowy ekran LCD pozwalający na podgląd przestrzennego obrazu bez konieczności korzystania ze specjalnych okularów 3D. Z kolei dzięki zastosowanemu złączu HDMI kamerę można podłączyć do telewizora 3D i oglądać nagrane filmy w jakości Full HD, z pełnym trójwymiarowym efektem. Oprócz filmów MT4038 potrafi także wykonywać zdjęcia 2D i 3D.

Wypożycz sobie na święta kamerę HD

Kamera będzie dostępna w sprzedaży na początku stycznia w sugerowanej cenie detalicznej 999 zł. Jeśli to dla kogoś wciąż za drogo, powinien zainteresować się tańszym modelem Trinium HD MT4039. Co prawda nie oferuje on rejestracji filmów w trójwymiarze, a "tylko" w Full HD 1080p, kosztuje za to o połowę mniej.

Media-Tech MT4039 (fot. Media-Tech)

Z dwóch propozycji Media-Techa ciekawsza wydaje się ta tańsza. Bo czy warto dopłacać 100% ceny dla efektu 3D, zwłaszcza że dla wielu osób jest on denerwujący lub niezauważalny? Niektórzy mogą mieć też wątpliwości co do jakości urządzeń wspomnianego producenta. Na pewno nie należy spodziewać się cudów, ale i Media-Techowi zdarzają się udane produkty, choć głównym credo pozostaje niska cena.

Źródło: inf. prasowa

Zobacz również: Pierwsze wrażenia: Samsung Galaxy TAB

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?