Snatcher powróci na iOS?
PIOTR RUSEWICZ • dawno temuDzięki Sketczowi z niezastąpionego hardcore gaming 101 można dowiedzieć się, że Konami przypuszczalnie pracuje nad konwersją Snatchera na telefony komórkowe oraz tablety. A jak wiadomo, dobrych przygodówek nigdy nie za wiele.
Czy prywatne loty kosmiczne będą wystarczająco bezpieczne?
Zanim Kojime zaczęto wiązać jedynie z serią Metal Gear (Solid), ten zdolny game designer miał na koncie kilka innych, równie ciekawych gier. Jedną z nich był Snatcher,
Snatcher pojawił się na kilku platformach, niestety nie doczekał się wznowienia na nowszych sprzętach do grania. O konwersji edycji z Sega CD na iOS spekuluje John Szczepaniak, opierając się na fragmentach wywiadu, który przeprowadził z Jeremym Blausteinem. Snatcher jest obecnie realizowany jako słuchowisko radiowe (bardzo dobre, również tłumaczone fanowsko na język angielski), niedawno pojawiło się też sporo artykułów poświęconych tej pozycji, a gracze na całym świecie coraz głośniej domagają się powrotu legendy.
Zobacz również: Gadżetovlog - zrzędzenia zrzędy o kinie
Luigi trafia do Tetrisa dzięki niesamowitym umiejętnościom gracza [wideo]
Przygodówka Hideo Kojimy jest ostatnio bardzo na czasie, pozostaje więc tylko czekać na oficjalne potwierdzenie informacji, a przecież Konami wznawia swoje gry. Po kolekcji Metal Gear, Silent Hill i ZOE, może doczekamy się Snatchera i Policenauts?
Źródło: hardcoregaming101
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze