Modyfikacje ciała - czy popadniemy kiedyś w skrajność?

Ludzki gatunek jest dziwny, to chyba nie ulega wątpliwości, a najdziwniejszymi osobnikami są ci, którzy uważają inaczej. Niektórym osobom zmiany nie wychodzą na dobre, a wszelkie udoskonalenia naszego życia często przynoszą więcej szkód niż pożytku. Sądzicie, że będę pisał o nowym gadżecie dla kobiet? Bardzo się mylicie..

LED-y wszczepiane pod skórę

Patrząc na ludzkie ciało można mieć wrażenie, że jest ono pełne pomyłek. Przyroda stworzyła nas pięknymi, ale my ciągle zmieniamy postrzeganie samych siebie. Prowadzi to do powstania takich wzorców piękna, których wymogów naturalne ciało nie jest w stanie spełnić. Już teraz robimy sobie tatuaże, poprawiamy chirurgicznie krągłości i rozmiary. Chcecie zobaczyć co będzie dalej?

Widzieliśmy już różne, dziwne modyfikacje ciała, które zamieniały człowieka w istotę nie z tej planety. Wszystko porusza się do przodu łącznie z modą. Być może za kilka lat trendy będzie posiadanie implantów, kształtujących piętę w szpilkę. W telewizji będą ogłaszały się salony oferujący zabiegi, a doktorzy będą deklamować hasła typu "Elegancja? Nawet na boso!"

Tatuaż z rozszerzoną rzeczywistością (wideo)

Dla mnie to lekka przesada, ale nie mogę powiedzieć, że to zwykły wymysł grafika. Tak się kiedyś może dziać, więc chciałbym być przygotowany. Sądzicie, że tak skrajne modyfikacje wyglądu mogą kiedyś być czymś na porządku dziennym?

Zobacz również: Asus G74SX

Źródło: http://www.bitrebels.com/geek/human-body-stilettos-every-womans-dream/ bitrebels.com

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?