AZiO Levetron Mech4 - klawiatura dla hardcorowców

AZiO Levetron Mech4

AZiO Levetron Mech4

Przykuwa uwagę ciekawą stylistyką, imponuje możliwościami i wytrzymałością. Kosztuje niemało, ale mechaniczne klawiatury przeznaczone najbardziej wymagających graczy nigdy nie były tanie. Co sprawia, że warto zainteresować się Levetronem Mech4?

Powodów jest co najmniej kilka. Pierwszy to modularna budowa. Położenie pada numerycznego i bloku 6 dodatkowych klawiszy funkcyjnych można zmieniać w zależności od preferencji. Co więcej ten pierwszy moduł może pracować samodzielnie. Wystarczy podłączyć go do portu USB znajdującym się w zestawie kablem.

Corsair Vengeance — mocne wejście na rynek akcesoriów dla graczy

Kolejną zaletą klawiatury AZiO Levetron Mech4 jest odporność na zalanie. Zaimplementowany system kanalików szybko odprowadza płyny pod urządzenie, chroniąc je przed uszkodzeniem. Dzięki wykorzystaniu przełączników Cherry MX Black żywotność klawiszy jest szacowana na 50 milionów wciśnięć dla każdego z nich.

AZiO Levetron Mech4

Oczywiście wszystkie przyciski są w pełni programowalne, a użytkownik może zachować nieograniczoną liczbę profili. Levetron Mech4 ma wbudowane 2 porty USB, do których można podpiąć 2 urządzenia o niskim poborze energii oraz mechanizm pozwalający na trójstopniową regulację pochylenia klawiatury.

Jaka mysz bezprzewodowa do laptopa? [poradnik]

Do pełni szczęścia brakuje chyba tylko podświetlenia i solidnego, metalowego wykończenia. AZiO Levetron Mech4 został wyceniony na 110 dolarów. Nie jest to cena zachęcająca do zakupu, ale prawdziwych maniaków z pewnością ona nie odstraszy. Klawiatura komunikuje się za pomocą 2-metrowego kabla USB z solidnym oplotem i pozłacanym stykiem, i jest objęta wieczystą gwarancją producenta.

Zobacz również: Wideorecenzja: Manta 3D Cyber Eye

Źródło: Slashgear

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?