Konsola: to się naprawdę opłaca! Ile trzeba zapłacić za komputer, który poradzi sobie z Wiedźminem 3 i GTA V?

PlayStation 4, Xbox One czy może nowy pecet, który spełnia wymagania nadchodzących hitów? Dla portfela wybór będzie oczywisty.

dawno temu

PlayStation Flow to tylko żart. I szkoda! Ruch w rzeczywistości to postępy w grze

Pierwszy kwietnia pełny jest numerów. Niektóre bawią, niektóre żenują, a po niektórych przychodzi refleksja: szkoda, że to tylko prima aprilis. Właśnie tak jest z “wkrętką” Sony i ich "rewolucyjnym" PlayStation Flow.

dawno temu

Spotify wreszcie na PlayStation. Konsola centrum domowej rozrywki. Pecet niepotrzebny?

Praca - to chyba jedyny rozsądny argument, który może trzymać ludzi przy komputerach. Rozrywka to dzisiaj domena konsol, czego dowodem jest premiera Spotify na PlayStation 4.

dawno temu

Warto czekać! GTA V na pececie wygląda obłędnie

Grający na PlayStation 3, Xboksie 360, PlayStation 4 i Xbox One już dawno GTA V skończyli, a pecetowcy wciąż czekają. Ale warto uzbroić się w cierpliwość, by zostać nagrodzonym przepiękną grafiką.

dawno temu

PlayStation 4 i Xbox One. To nie jest generacja dla starych graczy

Na kogo stawiają Microsoft, Sony i twórcy gier? Na nowych graczy, dla których PlayStation 4 i Xbox One jest pierwszą konsolą.

dawno temu

Ta gra pokaże moc wirtualnej rzeczywistości. Eve Valkyrie: imponujące kosmiczne bitwy

Skoro bez gogli VR Eve Valkyrie robi wrażenie, to pomyślcie sobie, jak to musi wyglądać, gdy na głowie ma się Project Morpheus bądź Oculus Rift.

dawno temu

PlayStation 3 i Xbox 360 przestają być potrzebne. Emerytura starej generacji coraz bliżej - i bardzo dobrze!

PlayStation 3 i Xbox 360 wkrótce staną się konsolami do nadrabiania zaległości, a nie grania w nowości. Chcesz najnowszych gier? Kupuj PlayStation 4 i Xbox One.

dawno temu

Film dnia. GTA V wciąż zaskakuje! Takiego przywiązania do detali nikt by się nie spodziewał

Mogłoby się wydawać, że o GTA V wiemy już wszystko - w końcu od premiery na konsolach nowej generacji trochę już minęło, nie mówiąc o wydaniu gry na PS3 i Xboksie 360. Tymczasem GTA V wciąż ma w rękawie kilka asów!

dawno temu

Co z tego, że kosztuje ponad 11 tysięcy złotych. To stolik dla prawdziwego fana PlayStation!

Bez tego stolika w kształcie pada do PlayStation 3 pokój gracza nie będzie kompletny.

dawno temu

PlayStation 4 czy Xbox One? [Waszym zdaniem - podsumowanie]

Która konsola jest lepsza? Przed tygodniem zastanawialiśmy się nad wyborem pomiędzy PlayStation 4 i Xboksem One. Który z tych sprzętów cieszy się większym uznaniem? I jak prezentują się wyniki ankiety? Poznajcie wyniki sondy i wybrane głosy z ...

dawno temu

Sprzedaż na PC lepsza niż na Xbox One? To możliwe! Nadchodzą lepsze czasy dla pecetowców

Konami może pochwalić się całkiem niezłą sprzedażą na pececie - i to lepszą niż na Xbox One. Co to oznacza dla pecetowców? Same dobre wiadomości.

dawno temu

Długa droga od Lotusa do DriveClub. Grafika z gry: fotorealizm, który zachwyca

Jak dobra może być grafika we współczesnych grach wideo? Klatki, powstałe dzięki silnikowi gry DriveClub nie różnią się od zdjęć! Doczekaliśmy się prawdziwego fotorealizmu.

dawno temu

PlayStation 4 czy Xbox One? [Waszym zdaniem]

Która konsola jest lepsza? Którą wybrać? Która oferuje większe możliwości, lepszą zabawę i gwarantuje, że z każdej wydanej na nią złotówki będziemy bardziej zadowoleni?

dawno temu

Nowe PlayStation 4 i nowy Xbox One jeszcze w tym roku? Konsola, sprzęt na lata - to już nieaktualne

To na razie plotki, ale coraz głośniej mówi się o tym, że nowe modele PlayStation 4 i Xbox One miałyby pojawić się w tym roku. Konsole jak pecety - to hasło powoli staje się faktem.

dawno temu

Dlaczego ktoś to zrobił?! Rocznicowa edycja PlayStation 4 pokryta kryształami Swarovskiego wygląda okropnie!

Specjalne wydanie PlayStation 4 + kryształy Swarovskiego? W teorii nie brzmi to tak źle, ale efekt jest naprawdę tragiczny.

dawno temu

Wiedźmin 3: Dziki Gon na cztery miesiące przed premierą: “gra nie jest ładna”. CD Projekt RED ma kłopoty?

Polskie serwisy miały okazję zagrać w Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jakie są ich pierwsze wrażenia ze sporego fragmentu gry CD Projekt RED? Nie zawsze mamy pochwały...

dawno temu

Killzone czy Halo? Nie musisz wybierać: PlayBox to laptop z PlayStation 4 i Xbox One!

Koniec z wojnami konsolowców. PlayBox pogodzi wszystkich - na jednym urządzeniu można grać w gry z PlayStation 4 i Xbox One!

dawno temu

LYNX 9 - szalony pad od Mad Catz jak Transformer. Wreszcie ciekawy kontroler dla graczy!

Pad od Xbox One jest świetny, lubię DualShock 4, trudno przyczepić będzie się do kontrolera Steam Machines. Wszystkie są dobre, ale wszystkie są też… nudne. Dlatego tak bardzo podoba mi się Mad Catz LYNX 9.

dawno temu

Nie będzie trzeba mieć konsoli, żeby grać w gry: PlayStation Now na telewizorach Samsunga. 2015 rokiem streamingu

Nie tylko Sony Bravia - także na telewizorach firmy Samsung pojawi się usługa PlayStation Now, i to już w 2015 roku. A to oznacza, że coraz bliżej jesteśmy czasów, w których konsola nie będzie nam do niczego potrzebna.

dawno temu

Xbox One wreszcie sprzedaje się lepiej. Czy to zasługa... ładnych pudełek?

W ładnym papierku nawet… słaby produkt dobrze się sprzeda. I choć trudno powiedzieć, żeby Xbox One był kiepski, to być może dopiero odpowiednie opakowanie sprawiło, że Microsoft wreszcie może być zadowolony ze sprzedaży konsoli nowej generacji.

dawno temu

Postęp graficzny na jednym obrazku. Atari 2600 kontra PlayStation 4 - niesamowita różnica!

Po lewej stronie - Indiana Jones z gry na Atari 2600. Po prawej - Drake z Uncharted 4, które w 2015 trafi na PlayStation 4. 33 lata różnicy robią swoje.

dawno temu

PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków?

Wielu Polaków, nawet jeśli nie gra, myśląc "gry", mówi: "PlayStation". Jak to się stało, że marka stała się reprezentantem gier?

dawno temu

20 lat PlayStation. Polskie gry na konsolach Sony

3 grudnia marce PlayStation stuknie 20 lat - w grudniu 1994 konsola PSX pojawiła się na japońskim rynku. Przez ten czas na sprzętach z logo PS pojawiło się wiele polskich gier.

dawno temu

GTA V na konsolach nowej generacji: Mieszkańcy Los Santos są niesamowici!

Jedni ratują życie, drudzy je zabierają. I to nic, że w tym samym czasie są na służbie i powinni zajmować się czymś innym.

+ Pokaż więcej