Na co iść do kina?

Podziel się:

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 18.10.2013 [trailery]

Miłośnicy Roberta Rodrigueza w tym tygodniu karnie pomaszerują do kin na "Maczeta zabija", nawet jeśli film nie ma najlepszych ocen. Poza tym na dużym ekranie m.in. remake horroru "Carrie", thriller "Ślepy traf" i nowa komedia Juliusza Machulskiego "AmbaSSada".

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 11.10.2013 [trailery]

W tym tygodniu naprawdę ważna premiera jest tylko jedna: "Grawitacja" Cuaróna. Film o dwójce astronautów walczących o życie w kosmosie ma bardzo wysokie oceny od krytyków i jest chwalony za techniczną doskonałość. A jeśli gustujecie w innego typu obrazach, możecie wybrać się na izraelsko-palestyński dramat "W ciemno", francuską komedię "Wieczni chłopcy", polskie "Chce się żyć" albo jeden z dwóch filmów animowanych.

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 04.10.2013 [trailery]

Najbardziej oczekiwane premiery kinowe tego tygodnia to "Wałęsa" Andrzeja Wajdy i "Labirynt" z Hugh Jackmanem. Poza tym do wyboru macie jeszcze fiński film "Droga na północ", włoską "Legendę Kaspara Hausera" i surrealistyczny film z muzyką zespołu Metallica.

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 27.09.2013 [trailery]

Miłośnicy filmów akcji pójdą w tym tygodniu na "Agentów" z Denzelem Washingtonem i Markiem Wahlbergiem, fani komediowych klimatów wybiorą "Najlepsze najgorsze wakacje" duetu Jim Rash i Nat Faxon. A oprócz tego możecie zobaczyć niemiecki film "Vincent chce nad morze" oraz animowany obraz "Turbo".

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 20.09.2013 [trailery]

W tym tygodniu na ekrany kin wchodzi "Diana" z Naomi Watts, "Czas na miłość" reżysera "To właśnie miłość", sequel "Naznaczonego". Miłośnicy polskich filmów pójdą na "W imię..." Małgorzaty Szumowskiej, a fani Ulricha Seidla wybiorą się na "Raj: nadzieja", czyli ostatnią część trylogii o chrześcijańskich cnotach.

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 13.09.2013 [trailery]

W tym tygodniu na ekrany kin wreszcie wchodzi "Kongres" – długo oczekiwany obraz na motywach powieści Lema z Robin Wright w roli głównej. A oprócz tego macie do wyboru komedię o apokalipsie "To już jest koniec", osadzony w branży technologicznej thriller szpiegowski "Paranoja", francuski "Sekret afrykańskiego dziecka" oraz polski film o powstaniu warszawskim.

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 06.09.2013 [trailery]

W tym tygodniu najlepszą propozycją dla fanów science fiction wydaje się kolejna część cyklu o Riddicku. A oprócz tego mamy do wyboru horror "Następny jesteś ty", dramat "Lada dzień", polsko-czeską komedię "Polski film", dokument o pszczołach, który zachwycił krytyków, i jeszcze kilka tytułów.

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 30.08.2013 [trailery]

Na ekrany polskich kin wchodzi dziś filmowa biografia twórcy Apple'a - "jOBS" z Ashtonem Kutcherem. A jeśli nie należycie do fanów tego aktora, możecie wybrać się na "Sztangę i cash" Michaela Baya, komedię "Królowie lata", drugą część szwedzkiego hitu "Szybki cash" albo polskie filmy "Ostra randka" i "Wszystkie kobiety Mateusza".

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 23.08.2013 [trailery]

W tym tygodniu większość z nas pójdzie do kina na "Blue Jasmine" Woody'ego Allena albo "Kick-Ass 2". Młodzież wybierze "Dary Anioła: Miasto kości", a miłośnicy hiszpańskich horrorów nie mogą przegapić "Granic bólu". Jest jeszcze "Metéora", grecki film o zakazanej miłości pomiędzy mnichem i zakonnicą.

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 16.08.2013 [trailery]

W tym tygodniu tłumnie udamy się do kin na "Elizjum", nowy film reżysera "Dystryktu 9", niestety zbierający znacznie niższe noty od krytyków. A jeśli nie odpowiada Wam science fiction w stylu Blomkampa, możecie obejrzeć komedię "Millerowie", nowy film o Percym Jacksonie albo włoski obraz "Maryja, matka Jezusa", w którym występuje Jerzy Stuhr.

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 09.08.2013 [trailery]

W tym tygodniu wybieramy raczej kino europejskie (i polskie) niż amerykańskie. Polską premierę będzie mieć wychwalana przez krytyków "Śnieżka", zobaczymy też nieźle zapowiadające się obrazy francuskie, czeskie, brazylijskie. Warto też dostrzec polski dokument o grupie muzycznej Miłość.

Na co dziś iść do kina? Zapowiedzi filmowe 02.08.2013 [trailery]

W tym tygodniu możecie iść do kina na "Byzantium", nowy film reżysera "Wywiadu z wampirem", na włoskiego "Konesera" albo drugą część "Smerfów". Na ekrany trafił też obraz "Był sobie dzieciak" o chłopaku, który poszedł walczyć w powstaniu warszawskim.

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 26.07.2013 [trailery]

Najważniejsza premiera tego tygodnia to "Wolverine" z Hugh Jackmanem. A jeśli to nie są Wasze klimaty, możecie wybrać się na szalone "RED 2" z Bruce'em Willisem i Helen Mirren, dobrze oceniany horror "Obecność" albo francuski film "Książę nie z tej bajki".

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 19.07.2013 [trailery]

W tygodniu największym hitem – i kitem jednocześnie – jest zniszczony przez krytyków "Jeździec znikąd" z Johnnym Deppem. Ale ciekawszymi propozycjami wydają się takie obrazy, jak niezależna komedia "Frances Ha", francuski film "Perfekcjonista" albo polska "Sztuka znikania".

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 12.07.2013 [trailery]

W tym tygodniu dla wielu z nas premiera jest tylko jedna: "Pacific Rim"! A jeśli ktoś nie lubi wielkich robotów (jest tu ktoś taki?), to może iść do kina na drugą część animowanego filmu o Minionkach, niemiecki obraz "Lore" albo izraelski "Wypełnić pustkę". Jest jeszcze amerykańska komedia w świetnej obsadzie, którą jednak krytycy zmieszali z błotem.

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 5.07.2013 [trailery]

W tym tygodniu premierę ma jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego lata – "World War Z", w którym Brad Pitt walczy z inwazją zombie. Wszystkim, którzy za takimi klimatami nie przepadają, pozostaje francuska "Dziewczyna z lilią", międzynarodowy dokument "Kto cię uczył jeździć?" albo animowany film "Uniwersytet Potworny".

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 28.06.2013 [trailery]

Dziewczynki dziś w zdecydowanej większości pójdą na świetnie oceniane przez krytyków "Przed północą", a chłopcy na "Świat w płomieniach" bądź iluzję. Oprócz tego w tym tygodniu na ekrany wchodzi dokument o Woodym Allenie oraz trzy ciekawe filmy spoza Stanów Zjednoczonych.

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 21.06.2013 [trailery]

W tym tygodniu tłumnie udamy się do kin na "Człowieka ze stali" Zacka Snydera. Osoby, które nie przepadają za Supermanem, mają do wyboru m.in. komedię o stażu w Google'u, nowy film Sofii Coppoli albo czeski film reżysera "Samotnych" w klimacie noir.

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 14.06.2013 [trailery]

W tym tygodniu wielu kinomaniaków pójdzie na fatalnie oceniane przez krytyków, ale za to szeroko reklamowane "1000 lat po Ziemi" z Willem Smithem i jego synem w rolach głównych. My jednak radzimy zwrócić uwagę na inne produkcje: "Trans" Danny'ego Boyle'a, serbską "Paradę" czy polską "Dziewczynę z szafy".

Na co dziś iść do kina? Premiery filmowe 07.06.2013 [trailery]

W tym tygodniu liczni kinomaniacy pójdą na "Kac Vegas 3" (nawet jeśli to już nie to samo co kiedyś). Bardziej wybredni wybiorą thriller science fiction "Noc oczyszczenia", francuską "Żądzę bankiera", nową ekranizację "Wielkich nadziei" Dickensa albo świetnie oceniany saudyjski film "Dziewczynka z trampkami". Czyli będzie co oglądać.