Gadżetomania w Planecie FM

Podziel się:

E3: wszystko, co chcieliście wiedzieć o imprezie w LA, ale baliście się zapytać [audycja]

W najnowszym odcinku audycji Słowotalk wraz z Jaremą Jamrożkiem i Ksawerym Kalickim z Planety FM podsumowujemy wystawę gier E3. Wyróżniamy najważniejsze tytuły, dyskutujemy o nowych konsolach i... trochę narzekamy na Battlefielda 4.

Wiedźmin 3 i zombiaki z Wrocławia, czyli co zobaczymy na E3 [audycja]

"Gracze po E3 powiedzą: ojej, myliliśmy się, na Xboxa One jednak są gry" - przewiduje Piotr Gnyp w nowym odcinku audycji Słowotalk. Michał Mielcarek chwali się, że zobaczy trzy gry, których tytułów nie może jeszcze nawet wymienić, a Jarema Jamrożek i ja... zastanawiamy się, jak postawić doniczkę na płaskim telewizorze.

Wypożyczalnie filmów na DVD to przeszłość... Ale czy serwisy VOD godnie je zastępują? [audycja]

Zamknięcie (po 16 latach!) wypożyczalni Beverly Hills Video to symboliczny koniec płyt DVD jako nośników filmów. "Płyty umarły, są na reanimacji" - mówi Piotr Gnyp z Gadżetomanii w nowym odcinku audycji Słowotalk. "Ale wciąż brakuje serwisu VOD, w którym byłyby wszystkie ważne zagraniczne seriale" - martwi się Bartłomiej Kossakowski.

Niemal 60 minut rozmów o technologii, Internecie i grach, czyli dwie Gadżetozille w cenie jednej [audycja]

Technoamisze, granie w przeglądarce, Xbox One i Grand Theft Auto V to tylko część tematów, o których możecie posłuchać w kolejnych odcinkach audycji współtworzonej przez ekipę Gadżetomanii.

Co zrobić, by być fajnym internetowym trollem? [audycja]

Dlaczego walka z trollami w sieci jest niemożliwa? Jakie są kategorie trolli? Sprawdź, którym z nich jesteś i jak bardzo wkurzasz innych...

Jaka będzie przyszłość gier wideo? [audycja]

Na jakie platformy sprzętowe powinno się robić gry? "Na... wszystkie" - mówi Piotr Gnyp, który odwiedził festiwal gier Digital Dragons, wysłuchał wielu wykładów i podzielił się wrażeniami w audycji Słowotalk w radiu Planeta FM. Czego jeszcze się dowiedział?

Facebook Home to porażka... Czy podobnie będzie z zegarkami przyszłości? [audycja]

Bartłomiej Kossakowski z redakcji Gadżetomanii przygląda się z bliska klapie Facebook Home, a Piotr Gnyp zastanawia się, po co nam właściwie zegarki Apple'a, Microsoftu i Google'a... To i wiele więcej w kolejnym odcinku audycji Słowotalk.

Czy roboty z Politechniki Warszawskiej nadają się do wrestlingu? [audycja]

Kończy się pierwszy sezon "Robot Combat League", czyli wrestlingu robotów. "Niby fajne, ale jednak nudnawe" - podsumowujemy w kolejnym odcinku Słowotalku w Planecie FM. Rozmawiamy też o tym, czy pojawią się tam polskie roboty, kiedy doczekamy działających mechów w stylu słynnego Daimosa oraz... jak na tle walk robotów wypadają walki komiksowych superbohaterów w grze Injustice: Gods Among Us.

Piotr Gnyp: "Młodzi ludzie nie potrafią żyć bez Internetu" [audycja]

"Nie da się już być offline, można być co najwyżej z dala od klawiatury" - mówi Piotr Gnyp, redaktor naczelny Gadżetomanii, w nowym odcinku audycji Słowotalk na antenie Planety FM. Bartłomiej Kossakowski przekonuje z kolei, że... drukowanie widelców na drukarkach 3D nie ma póki co większego sensu.

Battlefield 4, Imagine Cup i koniec LucasArts, czyli Gadżetomania w Planecie FM [audycja]

Zapraszamy do wysłuchania drugiego odcinka audycji o nowych technologiach, grach i Internecie, przygotowanej wspólnie przez Gadżetomanię i Planetę FM.

BioShock Infinite, Galaxy S4 i internetowe ciasteczka, czyli Gadżetomania w Planecie.FM [audycja]

Zapraszamy wszystkich do wysłuchania dwudziestopięciominutowej audycji o technologiach, grach i Internecie. W radiu Planeta.FM gościnnie pojawili się redaktorzy Gadżetomanii!

Czy gry wideo czegoś uczą? [audycja radiowa]

Dla wielu osób gry to w najlepszym wypadku strata czasu, a w jedynym ze scenariuszy - przyczyna agresji i ogłupienia. Dobra wiadomość: gry także uczą. I to nie tylko te z gatunku edukacyjnych!