Inteligentne zegarki

Podziel się:

Inteligentne zegarki: wymyśl swoją aplikację i wygraj rewelacyjne słuchawki Sony SBH20 [rozwiązanie konkursu]

Podzieliście się z nami mnóstwem świetnych pomysłów na aplikacje przeznaczone dla inteligentnych zegarków. Czas poznać najlepsze z nich, a co za tym idzie - zwycięzców, którzy już wkrótce będą nosić słuchawki firmy Sony.

Inteligentne zegarki: wymyśl swoją aplikację i wygraj rewelacyjne słuchawki Sony SBH20 [konkurs]

Dziesięciu szczęśliwców, którzy interesują się inteligentnymi zegarkami, już wkrótce będzie przemierzać świat w nowych słuchawkach. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie.

Inteligentne zegarki: które można (i warto) nosić już dziś?

Choć dopiero spodziewamy się wysypu inteligentnych zegarków, nie znaczy to, że ktoś, kto chciałby je nosić już dziś, nie ma żadnego wyboru. Sprawdźmy, co producenci oferują fanom gadżetów już teraz.

Inteligentne zegarki: jaka będzie przyszłość tych rewelacyjnych gadżetów?

W najbliższej przyszłości możemy spodziewać się mnóstwa inteligentnych zegarków, które pomogą nam odtwarzać multimedia, trenować, przeglądać zawartość Internetu. A co z tą trochę dalszą przyszłością?

Inteligentne zegarki: do czego Polacy chcą ich właściwie używać? [Waszym zdaniem]

Do czego mogą przydać się inteligentne zegarki? Obsługa multimediów, monitoring zdrowia, cyfrowy portfel to tylko część możliwości... Spytaliśmy Was niedawno w ankiecie, do czego chcecie ich używać. Wyniki są zaskakujące.

Inteligentne zegarki: zobacz najbardziej szalone i nietypowe projekty!

Moda na inteligentne, podłączone do Internetu i komunikujące się ze smartfonami zegarki dopiero się zaczyna. Ale ich twórcy już dziś próbują nas zadziwić: czy to nietypowym wyglądem, czy nieoczywistymi funkcjami. Które modele sprawiają, że brew unosi się najwyżej?

Inteligentne zegarki: pierwsza technologiczna rewolucja od czasu smartfona?

Pozwolą zameldować się na Facebooku jednym kliknięciem, sprawdzimy na nich pogodę, odrzucimy połączenie telefoniczne. Potem staną się cyfrowym portfelem i przewodnikiem po mieście. Bez potrzeby sięgania do kieszeni po smartfona. Czy inteligentne zegarki to przyszłość, od której nie uciekniemy?