Arena Gadżetomanii

Podziel się:

Arena Gadżetomanii: wybieramy najlepszą grę na Pegasusa. Runda 6: Tank 1990 kontra Mega Man

Powoli zbliżamy się do końca zabawy w tej odsłonie Areny Gadżetomanii. W przedostatnim odcinku zmierzą się ze sobą dwie kolejne legendarne gry na Pegasusa: Tank 1990 i Mega Man. Głosujcie!

Arena Gadżetomanii: wybieramy najlepszą grę na Pegasusa. Runda 5: Contra kontra Duck Hunt

Pierwsze rundy Areny Gadżetomanii pozwoliły nam wybrać cztery najlepsze gry na Pegasusa. Teraz zmierzą się one ze sobą, byśmy poznali finałową dwójkę. Na początek: rewelacyjne Duck Hunt, które pamiętamy ze względu na obsługę kontrolerem-pistoletem, i Contra, czyli strzelanina ze świetnym trybem kooperacji. Którą z tych gier wspominacie lepiej?

Arena Gadżetomanii: wybieramy najlepszą grę na Pegasusa. Runda 4: Donkey Kong kontra Mega Man

Powoli zbliżamy się do wielkiego finału. W następnej rundzie Areny Gadżetomanii zmierzą się dwa kolejne hity z Pegasusa, kultowej w Polsce konsoli: Mega Man i Donkey Kong.

Arena Gadżetomanii: wybieramy najlepszą grę na Pegasusa. Runda 3: Big Nose the Caveman kontra Duck Hunt

Trzecia runda Areny Gadżetomanii to starcie kolejnych kultowych tytułów. Tym razem wśród kandydatów mamy grę, która wymagała specjalnego kontrolera. Ale każdy, kto strzelał do kaczek z użyciem plastikowego pistoletu, na pewno zapamiętał to na lata.

Arena Gadżetomanii: wybieramy najlepszą grę na Pegasusa. Runda 2: Micro Machines kontra Tank 1990 (Battle City) [ZNAMY WYNIKI!]

W drugim odcinku naszego wielkiego starcia dwie gry ze słynnego Pegasusa, w których sterowało się pojazdami. W jednej chodziło o to, żeby dotrzeć jak najszybciej do mety, a w drugiej - żeby zniszczyć przeciwnika. Pamiętacie te starusieńkie tytuły?

Arena Gadżetomanii: wybieramy najlepszą grę na Pegasusa. Runda 1: Super Mario Bros. kontra Contra [ZNAMY WYNIKI]

O tym, że Pegasus (czyli dostępna w Polsce odmiana NES-a) był rewelacyjną konsolą, z którą wiele osób wiąże przemiłe wspomnienia, nie ma co dyskutować. Ale która gra utkwiła Wam w pamięci najbardziej i dlaczego? Przyjrzyjmy się sprawie po latach i wybierzmy w uczciwym starciu. Na pierwszy ogień idą pewien wąsaty hydraulik lubiący grzyby i mięśniak strzelający do żołnierzy i potworów...