Gadżet tygodnia

Podziel się:

Rowerzysto, pochyl się! Pedi-Scope: peryskop w rowerze

Osoby często jeżdżące na rowerze na pewno znają ten ból: od patrzenia przed siebie boli kark. Pedi-Scope pozwoli odpocząć szyi w trakcie jazdy.

Gadżet tygodnia [29] – znamy wyniki głosowania. Co wybraliście?

29 głosowań na gadżet tygodnia już za nami! Który z prezentowanych ostatnio gadżetów wybraliście tym razem?

G-TV: Renault Twizy - sympatyczne, elektryczne wozidełko [Gadżet tygodnia]

Nie przypominam sobie żadnego używanego przeze mnie wcześniej środka lokomocji, który mógłbym nazwać gadżetem. Zmieniło się to z momentem zajęcia miejsca za kierownicą Renault Twizy.

G-TV: Oculus Rift, gogle do wirtualnej rzeczywistości w akcji [Gadżet tygodnia]

Jeśli pamiętacie stare, ciężkie hełmy do wirtualnej rzeczywistości, możecie podchodzić do Oculus Rift z rezerwą. Ale od premiery tamtych retrosprzętów minęło już dużo czasu i dziś, w końcu, totalne zanurzenie w świat gry może się udać. Tyle tylko, że może Wam się od niego zakręcić w głowie albo... możecie zwymiotować.

G-TV: Qualcomm Toq - smartwatch z ekranem Mirasol [Gadżet tygodnia]

Jednymi z najciekawszych technologicznych premier ostatnich dni są smartwatche. Na targach IFA 2013 miałem okazję pobawić się najnowszymi produktami Samsunga, Sony i Qualcomma. Dzięki ekranowi Mirasol to właśnie ten ostatni zegarek zrobił na mnie największe wrażenie.

G-TV: Acer Aspire R7. Laptop z przyszłości? [Gadżet tygodnia]

Ten nietypowy laptop z wyginanym ekranem sprawia, że można spojrzeć na Windowsa 8 z zupełnie innej perspektywy. Spośród dziesiątków podobnych do siebie przenośnych komputerów wyróżnia go jeszcze kilka szczegółów. Jakich?

G-TV: Philips 298X4. Monitor dla dwojga? [Gadżet tygodnia]

Czy z jednego monitora mogą korzystać dwie osoby? Teoretycznie tak - nowy ekran Philipsa jest niesamowicie szeroki i pozwala wyświetlić obraz z dwóch źródeł jednocześnie. Postanowiliśmy sprawdzić, jak to działa w praktyce.

G-TV: Asus Pro Essential PU500. Wytrzyma zalanie wodą? [Gadżet tygodnia]

W naszym nowym minicyklu wideo przetestowaliśmy dla Was laptopa Asus Pro Essential PU500. W teorii to sprzęt dla profesjonalistów, ale przy okazji sprawdziliśmy, co się stanie, gdy wylejemy na niego pięćdziesiątkę... wody.