Najlepsze T-Shirty miesiąca

Podziel się:

Lovecraft, zombiaki i piękne panie. 20 najfajniejszych koszulek na listopad

Kolejny miesiąc rozpoczynamy od przeglądu najfajniejszych T-shirtów. Tym razem mamy coś dla wielbicieli Lovecrafta, Rodrigueza, "Gwiezdnych wojen", "Doktora Who", a także pięknych i silnych kobiet (w szczególności rudych!).

Zombie, mały Darth Vader, dorosły Puchatek. 20 najfajniejszych koszulek na wrzesień

Wrzesień to dobry miesiąc na sprawienie sobie zupełnie nowej koszulki z ulubionym motywem albo bohaterem popkulturowym. Dziś mamy dla Was T-shirty z Kubusiem Puchatkiem, zombiakami, "Gwiezdnymi wojnami" w różnym wydaniu, Marilyn Monroe, World of Warcraft, Mossem z niezapomnianego serialu "The IT Crowd". Dla każdego coś miłego!

Sherloch Ness, Pac-Man, Iron Man, ewolucja. 20 najfajniejszych koszulek na lipiec

W kolejnym odcinku zestawienia najlepszych geekowskich T-shirtów mamy dla Was m.in. potwora, który potrafi rozwiązywać zagadki kryminalne, dwie seksowne dziewczyny, Pac-Mana, Doktora Who (znaczy – Who M.D....) i Iron Mana, a także Che, który jeszcze nie jest człowiekiem.

Gwiezdne wojny, Gra o tron, dużo humoru. Zobacz 20 T-shirtów dla geeków

Lato już niemal w pełni, czas zaprezentować się dumnie w fajnym T-shircie. W dzisiejszym odcinku naszego cyklu prezentujemy koszulki z zombiakami, słodkimi zwierzakami, "Grą o tron", Iron Manem, Tarantino, pięknymi bohaterkami popkultury, wściekłymi kujonami... Do wyboru, do koloru!

20 najfajniejszych geekowskich koszulek. Cthulhu, kotki, zombie, blogerzy i inne

Potrzebujecie paru fajnych koszulek na lato? Prezentujemy T-shirty dla fanów popkultury, słodkich kotków, Lovecrafta, a nawet Vonneguta. T-shirty damskie i męskie, naprawdę szalone i takie, w których można iść na obiad do babci (pod warunkiem że babcia nie rozumie po angielsku).