Szafa gracza

Podziel się:

Kulką w Spider-Mana! Recenzja Marvel Pinball Epic Collection Vol. 1

Marvel Pinball chce dobrze, ale aż za bardzo stara się być widowiskowy. W rezultacie dostajemy grę sympatyczną, która potrafi jednak zirytować nachalnym efekciarstwem.

Recenzja Final Fantasy XV. To RPG lepszy od Wiedźmina!

Final Fantasy XV to gra tak ogromna, tak bogata i tak niedorzeczna, że nawet nie wiem, od czego zacząć.

Recenzja Shadow Tactics. Gra logiczna przebrana za strategię

Shadow Tactics jest na pierwszy rzut oka taktyczną grą czasu rzeczywistego, ale w praktyce okazuje się czymś całkiem innym.

Recenzja Killing Floor 2. Nie lubisz multiplayera? Dzięki tej grze możesz zmienić zdanie

Kto by pomyślał, że „tryb hordy” rozciągnięty do postaci samodzielnej gry może dać więcej zabawy, niż niejedna strzelanka z singlową kampanią i dwunastoma odmianami multiplayera?

Pecetowy hit na PS4: jak zepsuć konwersję? Czego brakuje grze Mount & Blade: Warband?

Kilka tygodni temu wyszła konwersja Mount & Blade: Warband na PlayStation 4. Gry liczy już sześć lat, jest niezbyt piękna, ale intryguje i potrafi w sobie rozkochać. Choć głównie na pececie.

Cyfrowe samochody jak prawdziwe w WRC 6

Odwzorowanie modeli samochodów to najlepszy element WRC 6, czyli oficjalnej cyfrowej adaptacji Rajdowych Mistrzostw Świata. To dobra gra, choć pełna sprzeczności: na każdą zaletę przypada cecha co najmniej kontrowersyjna.

Recenzja Aragami: duchowi spadkobiercy kontra oficjalne kontynuacje. Gdzie jest niegdysiejszy Tenchu?

Pomysły nie rodzą się w próżni. Każdy wpisuje się w szerszy trend kulturowy, designerski czy technologiczny. W „Szafie gracza” będziemy opowiadać nie tylko o nowych, niesztampowych grach, ale również o ich korzeniach i nurtach, które reprezentują. Dziś: Aragami na PS4, czyli duchowy spadkobierca serii Tenchu.