Legendy polskie

Podziel się:

Wkurzona „Jaga” jak z „Matriksa”. Nowa część „Legend polskich”: takich walk w polskim kinie jeszcze nie było!

Jak zareaguje Jaga, gdy – uwolniona z piekielnych lochów - zobaczy, co zrobiliśmy z naszym pięknym światem? Najnowsza część „Legend polskich” mierzy się z bajką o Babie Jadze. I jak zwykle robi to w mistrzowski sposób!

„Legendy polskie: Operacja Bazyliszek”: jak przestałem się bać i uratowałem świat?

Jak na nowo opowiedzieć historię bestii, której spojrzenie zmienia ludzi w kamień? Ekipa Platige Films ma na to niezły pomysł. Po Smoku i Twardowskym nadszedł czas na nową wersję kolejnej, polskiej legendy!

Jest już „Twardowsky 2.0”! Tomasz Bagiński powraca w piekielnie dobrym stylu. Chcę tego więcej!

„Twardowsky 2.0” to kontynuacja przezabawnej opowieści o losach polskiego astronauty, uciekającego przed diabłem. Tomasz Bagiński i Platige Image ponownie stanęli na wysokości zadania – nowy film to prawdziwa perełka. Warto obejrzeć!

„Twardowsky” Tomasza Bagińskiego, czyli jak Polak narysował na Księżycu wielkiego fallusa

Co robi Polak, kryjący się przed złem? Zamiast wegetować w księżycowej bazie wysyła światu obsceniczną wiadomość i zastawia pułapkę na diabła. Nowa wersja legendy o panu Twardowskim to arcydzieło, na które warto było czekać. Szkoda, że jest tak krótkie!

„Smok”: nowy film Tomasza Bagińskiego miażdży. Demolka, piękne dziewczyny i latające monstra

Jak wyglądałaby legenda o smoku wawelskim, przeniesiona we współczesne realia? Odpowiedź na to daje Tomasz Bagiński, w kapitalnym, krótkometrażowym filmie, pokazującym starą opowieść w nowy, porywający sposób.