Sprzęt audio, którego nie znacie

Podziel się:

Oriveti Affinity i New Primacy - produkty premium w dobrej cenie [TEST]

Słuchawki dokanałowe New Primacy oraz kabel słuchawkowy Affinity firmy Oriveti przedstawiane są jako produkty z półki premium, na które nie trzeba wydać kroci. Miałem okazję sprawdzić czy jest tak w rzeczywistości.

DUNU Falcon-C - wysoki poziom ekscytacji gwarantowany [TEST]

Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych słuchawek, które można dostać za mniej niż 1000 zł. DUNU Falcon-C są jednak propozycją, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji z tego przedziału cenowego.

Tin Audio T1 - muzykalny kompan do telefonu w niezłej cenie [TEST]

Kilka miesięcy temu miałem okazję zaprezentować wam test słuchawek Tin Audio T2, które wyróżniają się świetnym stosunkiem jakości do ceny. Czy podobnie jest w przypadku tańszego modelu firmy Tin HiFi?

LEAR Kaleido - cieszą oczy wyglądem, a uszy jakością dźwięku [TEST]

LEAR Kaleido to świetny przykład tego, że na ręcznie robione słuchawki z kilkoma przetwornikami nie trzeba wydawać małej fortuny. Kto powinien zainteresować się propozycją firmy z Hongkongu?

Campfire Audio Comet - słuchawki premium, na które nie wydasz fortuny [TEST]

Marka Campfire Audio produkuje świetnej jakości słuchawki z wyższej półki, ale czy jej bardziej przystępne cenowo produkty są równie udane? Miałem okazję sprawdzić to testując jedną z jej nowości - Campfire Audio Comet.

iBasso IT01 - rewelacyjny stosunek jakości do ceny [TEST]

iBasso nie tworzy już tylko świetnej jakości odtwarzaczy, ale również rewelacyjne słuchawki. Model IT01 jest najlepszym tego dowodem.

Aune E1 - te świetnie słuchawki można kupić tylko w... Polsce [TEST]

Aune nie jest firmą kojarzoną z produkcją słuchawek, ale chińskiemu producentowi udało się stworzyć produkt, który zdecydowanie wyróżnia się w swoim przedziale cenowym. Aune E1 są do tego dostępne tylko na polskim rynku.

Phiaton MS 100 BA i MS 300 BA - to nie kolejne typowe słuchawki do telefonów [TEST]

Osoby szukające nieźle wykonanych i przystępnych cenowo słuchawek do telefonów, których brzmienie nie jest oparte na mocnym basie, powinny zapoznać się z MS 100 BA i MS 300 BA firmy Phiaton.

Whizzer Haydn A15 Pro - rewelacyjnie wykonane słuchawki dla fanów klasyki [TEST]

Nie trzeba być gigantem, który na rynku działa od lat, aby stworzyć interesujące słuchawki. Doskonałym przykładem tego są Whizzer Haydn A15 Pro.

Tin Audio T2 - trudno o drugie takie słuchawki w tej cenie [TEST]

Naprawdę niezłe neutralne brzmienie i metalowa konstrukcja z wymiennymi kablami za mniej niż 200 zł? Tin Audio pokazało, że jest to możliwe. T2 to słuchawki, które powinien poznać każdy fan dobrej muzyki.