Michalik testuje

Podziel się:

Casio GBD-H1000 – recenzja. Pierwszy smartwatch G-Shock z pulsometrem

Zapowiadany od 2019 roku i debiutujący rok później, nowy twardziel, G-Shock GBD-H1000, jest już dostępny w polskiej ofercie tej marki. Czego można się po nim spodziewać i jak praktyka weryfikuje te oczekiwania?

Thule Paramount Backpack 27L – recenzja. Ergonomia i wykonanie z wysokiej półki

Plecak Thule Paramount Backpack 27L to świetny przykład, jak przemyślane wzornictwo potrafi ułatwić nam życie. Został zaprojektowany jako sprzęt, z którym każdego dnia przemieszczamy się na uczelnię, do szkoły czy do pracy, więc jego twórcy musieli pogodzić kilka przeciwstawnych wymagań. Wyszło bardzo dobrze, choć nie uniknięto drobnej wpadki.

Garmin tactix Delta - recenzja. Pancerny długodystansowiec

Zastanawialiście się kiedyś, jakie funkcje powinien mieć dobry zegarek sportowy? W modelu Garmin tactix Delta producent postanowił uprościć nam wybór. Jeśli potrzebujemy jakiejś funkcji sportowej, ten zegarek ją ma. Ma również wiele więcej.

Mactronic Maverick – recenzja. Latarka czołowa sterowana gestami

Mactronic Maverick to świetny przykład, że funkcjonalność i jakość nie muszą oznaczać wygórowanej ceny. Polska latarka robi wrażenie mnogością funkcji i przemyślanymi rozwiązaniami. Sprzęt idealny? Prawie, choć projektanci latarki nie uniknęli kilku drobnych wpadek.

inkBook Prime HD – recenzja. Polski czytnik ebooków to godny konkurent Kindle'a

Średnia półka czytników ebooków to pole zażartej walki o klientów. Konkurencja jest tu duża, a oczekiwania wobec sprzętu, za który płacimy 500 zł, odpowiednio wysokie. W tej właśnie kategorii o swój kawałek ebookowego tortu postanowiła zawalczyć polska marka inkBook z modelem inkBook Prime HD. Wyszło zaskakująco dobrze, choć parę detali można było bardziej dopracować.

Komputer do gier Optimus e-sport Extreme MZ390T-BQ1 – wydajność i wygląd z najwyższej półki [test]

W zapowiedziach dziennikarze mówili o nim „bestia”. Optimus e-sport Extreme MZ390T-BQ1 trafił również na moje biurko. Pokazał, jak wiele dobrej zabawy może dostarczyć komputer do gier z wysokiej półki.

KM1908: balsam dla uszu, czyli lampowe brzmienie w rozsądnej cenie. Test miniwieży

Czy w czasach inwazji plastikowych głośników Bluetooth klasyczne miniwieże mają jeszcze sens? Polska marka Kruger&Matz wierzy, że tak, i udowadnia to w niezłym stylu miniwieżą KM1908.