Inteligentny dom

IKEA: firma stawia na technologię inteligentnego domu

Szwedzki gigant meblowy tworzy nową jednostkę biznesową "Ikea Home Smart", która będzie odpowiadać za coraz szerszą ofertę inteligentnych urządzeń dla domu. Już wkrótce na rynek trafią nowe rozwiązania.

dawno temu

Inteligentny dom. Gadżet czy realna korzyść?

System inteligentnego domu to gadżet dla maniaków nowych technologii? Nic bardziej mylnego? To rozwiązanie, dzięki któremu jeszcze lepiej zadbasz o bezpieczeństwo swojej rodziny i poprawisz komfort codziennego życia.

dawno temu

Bonjour: inteligentny budzik jako centrum sterowania domem

Dla Bonjour pobudka to dopiero pierwszy etap asystowania nam przez cały dzień. Urządzenie zaplanuje nam trasę, przypomni o spotkaniach i wyświetli obraz domowej kamery. Jakie inne codzienne czynności ma istotnie ułatwić?

dawno temu

Otwieram lodówkę a tam… Android?!

Trend czynienia wszystkiego co elektroniczne inteligentnym trwa w najlepsze. Po smartfonach i telewizorach przyszedł czas na monitory, zegarki i ubrania. Co dalej? Czas na lodówki tweetujące co aktualnie wzięliśmy do jedzenia?

dawno temu

Dom posłuszny smartfonowi i tabletowi

To, że dzięki komórce możemy trzymać rękę na pulsie naszego życia towarzyskiego i kulturalnego, już wiemy. Okazuje się, że może jej słuchać także nasz dom.

dawno temu

Powiązane Tematy

Popularne tematy

Zobacz wszystkie