Gadżety piwne - wypasione prezenty dla piwosza!

Kask piwny

Kask piwny

Piwo jakoś tak kojarzy się z tematyką geekowską, a gadżety piwne przewijają się na naszych łamach dość często. Z czym to jest związane? Nieważne, liczy się to, że gadżety piwne są fajne!

Gadżety erotyczne – czy wszystkie są nudne?

Poniżej prezentujemy 5 fajnych gadżetów piwnych, które można spokojnie kupić (większość w Polsce) i potraktować jako śmieszne prezenty. Są więc wśród nich propozycje leciwe, które z pewnością są Wam znane. Ale niewątpliwie warto sobie przypomnieć o ich istnieniu w kontekście wysoce prezentowego okresu!

Gadżety piwne w formie kasku

Klasyka klasyki w najlepszym tego słowa znaczeniu! Kask piwny zakłada na głowę już któreś z kolei pokolenie, a jego popularność nie słabnie. Wystarczy zajrzeć na Allegro.

Ale, ale, to, co widnieje na fotce, jest chyba nieco bardziej oryginalne. Chodzi o różowy kask piwny dla kobiety. Cóż… W każdym razie jest.

Kask piwny dla kobiety

Brzuszek piwny pełen… piwa

Brzuszek piwny

To jeden z bardziej dziwacznych piwnych gadżetów, jakie znam. Pojawił się ładnych parę lat temu, ale na Allegro wciąż jest do kupienia. Otóż jego twórca sugeruje, aby zawiesić sobie na szyi worek, który opada na brzuch, a następnie wypełnić go piwem lub innym napojem (pomieści 2,3 litra). W ten sposób przez dołączoną rurkę można sobie pociągać w dowolnym momencie. Jedyny minus jest taki, że dochodzi nam mięsień piwny…

Zobacz również: Asus G74SX

Dla niezdecydowanych mamy nawet jego recenzję..!

Pas dla piwnego wojaka

Pas piwny

Wprawdzie ten gadżet nie jest tak odjechany jak amunicja pełna shotów, o której kiedyś pisałem, ale pas można kupić w Polsce. Po prostu wpiszcie w Google'a "pas piwny", a wyskoczy odpowiednia liczba propozycji w sam raz dla piwnego żołnierza!

Poniżej prezentacja innego pasa, także do kupienia, choć już raczej trzeba go sprowadzić z zagranicy:

Amunicja na imprezę

Gadżety muzyczne – dla tych, którym w duszy gra…

Posadź swój własny piwny ogródek

Piwny ogródek

Ten gadżet oferuje nieoceniony sklep ThinkGeek. W miniaturowej szklarni można w prosty sposób wyhodować wszystko, czego potrzeba, aby uwarzyć własne piwo! Konkretnie chodzi o jęczmień, chmiel oraz pszenicę. Zestaw z piwnym ogródkiem zawiera m.in.: widoczną na fotce kopułę, trzy paczki nasion, odpowiednio przygotowany żwirek oraz instrukcję. Mam nadzieję, że twórcy nie zapomnieli, że do warzenia piwa potrzeba czegoś więcej niż tylko odpowiednich roślin…

Całość kosztuje 24,99 dolara, ale coś mi podpowiada, że ten sam efekt jest jak najbardziej osiągalny w stylu DIY.

DVD: "Ostra jazda: Piwny Ping Pong"

Ostra jazda: piwny ping pong

Hm, pewnie niewiele jest filmów, których motywem przewodnim są zawody w piciu piwa. Dlatego właśnie wśród gadżetów piwnych znalazł się właśnie ten. "Ostra jazda: Piwny Ping Pong" trafił na DVD w tym roku i zdaniem niektórych internautów jest całkiem zabawny. Tytuł ma naprawdę interesujący!

Gadżety piwne to nie wszystko, jeśli szukasz inspiracji prezentowych! Zapraszamy do spojrzenia na: prezenty mikołajkowe dla kobiety, prezenty mikołajkowe dla faceta, a także najlepsze prezenty na 18 urodziny!

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?