Kamera na końcu miecza – niesamowity efekt
Nie mam pojęcia, czy to nagranie jest wirusową reklamą kamery, czy pomysłem wielbiciela broni białej. Jakkolwiek byłoby naprawdę, film wygląda niesamowicie.
Nagranie zostało wykonane na pokazie Swordfish 2010, a kamera, którą jakiś miłośnik broni białej przykleił do miecza, to GoPro Hero. Wystarczyło trochę taśmy klejącej, mała kamerka i świetny pomysł na teledysk gotowy.
Początkowo miecz był przesuwany w powietrzu z niską prędkością. Autor pomysłu chciał sprawdzić, czy mocowanie z taśmy klejącej jest wystarczająco wytrzymałe. Szybko okazało się, że jest, a uczestnicy pokazu mogli zacząć testy prędkości.
Rekordzista Guinnessa we władaniu Kataną – przetnie nawet lecący pocisk
Forma testów, podanie nazwy kamery i niezła jakość nagrania mogłyby wskazywać na to, że mamy do czynienia z nagraniem viralowym, ale nawet jeżeli tak jest, to i tak fajnie się dowiedzieć, co można zrobić z GoPro Hero.
-
Quarien
-
http://qtrzeba.eu michal
-
Cecyliusz
-
Andrzej
-
Quarien
-
http://--- paweł




![Polowanie z psiego punktu widzenia [wideo]](http://s1.blomedia.pl/gadzetomania.pl/t/135x84/2011/03/piesmysliwski-135x84.jpg)


![Fiat Qubo 1,3 Multijet Dynamic – kompakt do zadań wszelkich [test]](http://s1.blomedia.pl/blog.pgd.pl/t/135x84/2012/02/DSC_6839.jpg)
![Suzuki Jimny 1,3 Comfort – zawsze znajdzie drogę [wideotest]](http://s1.blomedia.pl/blog.pgd.pl/t/135x84/2012/02/DSC03348.jpg)

