222 T‑shirty w niesamowitej animacji [wideo]

Czy wiedzieliście, że jest wojna? Nie, nie mam na myśli tej przeciwko światowemu terroryzmowi. Chodzi raczej o wojnę odzieżową. Dwóch facetów, przygotowało niesamowity materiał wideo przedstawiając „wojenny” konflikt na koszulkach. Musicie to zobaczyć!

222 T-shirty w niesamowitej animacji [wideo]
Artur Starzyk

Czy wiedzieliście, że jest wojna? Nie, nie mam na myśli tej przeciwko światowemu terroryzmowi. Chodzi raczej o wojnę odzieżową. Dwóch facetów, przygotowało niesamowity materiał wideo przedstawiając „wojenny” konflikt na koszulkach. Musicie to zobaczyć!

Oczywiście, metoda poklatkowa która posłużyła do stworzenia filmiku nie jest niczym nowym. Wszak sam patent na tego typu animację został zgłoszony już 1900 roku przez Leona Gaumonta. To co jednak urzeka, to niesamowita kreatywność duetu Rhett&Link. Spójrzcie zatem na kawał dobrej poklatkowej animacji:

T-SHIRT WAR!! (stop-motion) - Rhett & Link

Panowie aby nakręcić to wideo potrzebowali dwóch dni, a do zobrazowania „koszulkowej wojny” wykorzystali aż 222 T-shirty! Czyż nie jest to osiągniecie godne pochwały? Jak się później okazuje, filmik nie powstał tylko w celach hobbystycznych. Zaprezentowane podczas materiału koszulki, możecie nabyć pod tym adresem. W zależności od rodzaju i rozmiaru, zapłacicie od 20 do 30 dolarów. Czy któraś wpadła Wam w oko?

Źródło: Geekologie

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.