Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia za darmo!!! Dla kosmitów...

Niektórzy wpadają na naprawdę dziwne formy promocji. Studio 20th Century Fox postanowiło wysłać film Dzień, w którym zatrzymała się Ziemia w kosmos za pomocą firmy Deep Space Communications Network. Jeśli jakakolwiek obca forma życia orbituje wokół Alfa Centauri, będzie mogła ona obejrzeć tę produkcję za darmo. I się dziwić, że mieszkańcy Ziemi piracą, skoro na własnej planecie panuje taka dyskryminacja.

Martwi mnie jednak inna kwestia. Transmisja filmu w przestrzeń kosmiczną rozpocznie się 12 grudnia 2008, czyli w dzień amerykańskiej premiery kinowej. Do Alfa Centauri sygnał dotrze za cztery lata, czyli w 2012 roku. Włączyła się Wam żarówka? Toż to początek końca świata! To My sami sprowokujemy inwazję obcych! Zapamiętajcie moje słowa — w 2016 roku rozpocznie się zagłada ludzkiej rasy z rąk (macek, odnóży, czegokolwiek) kosmitów.

Bardziej optymistyczni są szefowie studia 20th Century Fox. Oni za osiem lat oczekują na… recenzję filmu. Taaak, prędzej będzie to jakiś kosmiczny koń trojański. Ten długi okres to jednak wersja optymistyczna. Pamiętajmy, że w naszym układzie słonecznym też może się ukrywać jakaś zaawansowana technicznie obca rasa. Ktokolwiek będzie w okolicy którejś z naszych planet, otrzyma sygnał najwcześniej w ciągu 2 sekund (Księżyc), a najpóźniej 5 godzin (Pluton).

Szykujcie się na koniec!

Foto: Imperial — Cinepix

Źródło: Coming Soon

Zobacz również: LG Innofest 2014 lustro przyszłości

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

10 najdroższych samolotów i śmigłowców wojskowych świata Lech Wałęsa: ulubiony polityk internautów Chłopcy malowani. Dlaczego gry usiłują nam wmówić, że wojna to przygoda? Następne konsole będą modułowe. I to nie jest przyjemny scenariusz! Filmy z GTA V wciąż robią niesamowite wrażenie. To prawdziwy, żyjący świat! Kontrowersyjna reklama T-Mobile - dla Czechów jesteśmy oszustami. Wstyd? Za Polaków w Internecie! Ta vlogerka znalazła genialnie prosty sposób na trolli. Kontaktuje się z ich matkami This War of Mine - przetrwać wojnę, razem. Dlaczego przywiązujemy się do bohaterów w grach? "Kultowe polskie zegarki" i ZX Spectrum powrócą. Nostalgia sprzeda wszystko Film dnia: Toy Story w rzeczywistości. Drony i zdalnie sterowane auto ratują pluszowego misia! 20 lat PlayStation. Polskie gry na konsolach Sony Którego ze znanych brodaczy chcielibyście ogolić? Zapraszamy do konkursu! Płacicie abonament? Będziecie mieć filmy i seriale TVP w Sieci za darmo FIlm dnia: Człowiek kontra maszyna - starcie kolejne. Łyżwiarz ściga się z dronem! Niewygodne dla producentów gier i gadżetów filmy mogą znikać z YouTube. Cenzura? Prawo do walki o dobre imię! Gadżet tygodnia [12] - znamy wyniki głosowania. Co wybraliście? Wardęga nie żyje? Nieprawda. To tylko kolejna próba wyłudzenia od Was pieniędzy Film dnia: Star Wars: The Force Awakens - tak wygląda pierwszy zwiastun... w świecie Lego! Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Widzieliśmy pierwszy zwiastun. Co wiemy o filmie? Wybieramy gadżet tygodnia [12]. Który podobał się Wam najbardziej? Błąd sklepu i gra za darmo? Bierzemy! Chytry gracz z Poznań Game Arena siedzi w każdym GTA V najlepiej pokazuje kobietę za kółkiem! Gdzie, jak i za ile? Wybieramy najlepszy sposób na kupowanie gier! Moda na "czarny piątek" dociera też do Polski. Czy we wszystkim musimy małpować Amerykę?

Popularne w tym tygodniu:

Jak zostać gwiazdą Internetu? Dwóch Rosjan za 3000 złotych stworzyło od zera bogatego celebrytę Gaming w Polsce ma się coraz lepiej. Właśnie dzięki takim imprezom jak Warsaw Games Week Recenzja Aragami: duchowi spadkobiercy kontra oficjalne kontynuacje. Gdzie jest niegdysiejszy Tenchu?