Porno-parodia Avatara w 3D – trailer [wideo]
BLOMEDIA POLECA • dawno temu
Jakiś czas temu pisałem o kręconej przez Hustlera porno-produkcji, która była, delikatnie powiedziawszy, inspirowana filmem Jamesa Camerona „Avatar”. Teraz możemy zobaczyć trailer filmu.
Jak Wam się podoba takie podejście do Na’Vi? Sama realizacja stoi na tradycyjnym „porno-poziomie”, a dialogi nieszczególnie ustępują tym z oryginalnej produkcji. Film „This Ain’t Avatar XXX” miał zostać wydany już w zeszłym miesiącu, ale na razie nie udało mi się znaleźć informacji, czy naprawdę tak się stało.
Czy 3D poprawi wyniki finansowe sex shopów?
Zainteresowanie technologią 3D ze strony twórców filmów dla dorosłych było wyłącznie kwestią czasu. Jak na razie jednak takie filmy stanowią bardzo małą część wszystkich porno-produkcji. Ciekawe, czy ich liczba będzie rosła proporcjonalnie do bardziej tradycyjnych, trójwymiarowych filmów? George Lucas zapowiedział ostatnio, że cała seria „Gwiezdnych Wojen” doczeka się swojej trójwymiarowej wersji, więc przed Hustlerem stoi kolejne wymagające zadanie.
Kolejny film porno 3D. Tym razem z Chin
Źródło: Gadżetomania
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy
Pokaż wszystkie komentarze