Dobrze założona prezerwatywa to podstawa. Jak to zrobić?

Fot. yankodesign.com

Fot. yankodesign.com

Nieprzychylne okoliczności, takie jak drżące z podniecenia ręce, przygaszone światło czy po prostu brak czasu podczas miłosnych igraszek, mogą spowodować, że prezerwatywa zostanie naciągnięta w nieodpowiedni sposób lub nawet nie uda się jej założyć. Jak sprawić, by gumka zawsze przylegała odpowiednio?

Z czego zrobiono tę tygrysią skórę?

Na prosty i zarazem skuteczny sposób rozwiązania problemu, który może przytrafić się każdemu mężczyźnie, wpadła grupa Azjatyckich projektantów w składzie Sheng-hung Lee, Yen-Ting Chiang oraz Wen-Ling Huang. Do właściwego założenia prezerwatywy wystarczy, by produkt był zapakowany w nieco zmodyfikowane opakowanie.

Ekipa designerów zwraca uwagę na to, że dostępne dziś prezerwatywy łatwo nałożyć w niewłaściwy sposób, co wpływa negatywnie nie tylko na komfort użytkowania, lecz również zwiększa ryzyko zsunięcia się w akcji. Jak działa Condom Cap, możecie zobaczyć na załączonej poniżej ilustracji. Wszystko jest proste.

Fot. yankodesign.com

Fot. yankodesign.com

Zbudujmy sobie 10-piętrową cewkę Tesli! [wideo]

Jak widać, wystarczy tylko niewielka modyfikacja opakowania, by potencjalni klienci zawsze zakładali gumki tak jak należy. Cóż – szkoda tylko, że projektanci nie mogą pochwalić się jeszcze współpracą z żadnym dużym koncernem produkującym prezerwatywy. Czy po sprzedaniu produktu nikogo już nie interesuje, jak zostanie wykorzystany?

Kategoria posta: Gadżety

Źródło: yankodesign

Tagi: Design, gumki, prezerwatywy

Regulamin komentowania

0 comments

Komentarze archiwalne