Film który zgarnął 6 Oskarów przeniósł Xboxa 360 w czasie!

Ja nie wiem jak Oni (zachodnie media) to robią, ale dopatrzyć się takiego szczegółu to prawdziwy majstersztyk, Ja (prosty redaktorzyna) najzwyczajniej w świecie bym o tym nie pomyślał. The Hurt Locker przeniósł konsole Microsoftu w czasie!

Film który zgarnął 6 Oskarów przeniósł Xboxa 360 w czasie!
Artur Starzyk

Ja nie wiem jak Oni (zachodnie media) to robią, ale dopatrzyć się takiego szczegółu to prawdziwy majstersztyk, Ja (prosty redaktorzyna) najzwyczajniej w świecie bym o tym nie pomyślał. The Hurt Locker przeniósł konsole Microsoftu w czasie!

Po dzisiejszej nocnej ceremonii rozdania Oskarów, wszyscy już wiemy, że film The Hurt Locker zmiażdżył Avatara liczbą zdobytych statuetek. Zdobycie aż sześciu nagród można uznać za dość duże zaskoczenie. Jeszcze większe zdziwienie towarzyszyło dziennikarzom Kotaku, gdy odkryli przerażające nieścisłości związane z filmem.

Obraz

Według serwisu, akcja filmu została osadzona w roku 2004 (podobno jest o tym mowa na początku ), natomiast jeden z członków grupy saperskiej relaksował się pomiędzy misjami grając w Gears of War na konsoli Xbox 360. Całe zdarzenie można by uznać za mało niezwykłe gdyby nie fakt, że konsola Microsoftu pojawiła się na rynku pod koniec roku 2005, natomiast sama gra rok później.

Jakim cudem więc technologia przyszłości znalazła się w rekach żołnierza z Iraku? Do głowy przychodzą tylko dwa rozwiązania. Pierwsze to podróże w czasie. Drugim wytłumaczeniem może być tajna wojskowa technologia, którą dopiero później odkupiło Microsoft i wydało pod swoim szyldem.

Obraz

A może Wy macie jakieś inne racjonalne wytłumaczenie? Naturalnie poza tym oczywistym, że ktoś z ekipy producenckiej po prostu się zagapił podczas pisania scenariusza.

Źródło: Kotaku

Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.