Zestawy audio do 700 zł

Zestawy audio poniżej 700 zł to w większości mikrowieże, które nie zajmą w naszym domu wiele miejsca. Te niepozorne urządzenia mogą być jednak wyposażone w technologię Bluetooth i dość mocne głośniki.

Zestawy audio do 700 zł mogą cechować się niewielkimi rozmiarami i sporą mocą RMS głośników

Zestawy audio do 700 zł mogą cechować się niewielkimi rozmiarami i sporą mocą RMS głośników (istockphoto.com/lakkot)

Zestaw audio Pioneer X-HM16

Ze względu na niewielkie rozmiary i sporo funkcji, model Pioneer X-HM16 jest typową mikrowieżą

Pioneer X-HM16 jest zestawem stereo do 700 zł z dużą pamięcią stacji. Sprzęt od firmy Pioneer może bowiem „zapamiętać” nawet 30 radiostacji, co ułatwi nawigację po naszych ulubionych rozgłośniach. Ze względu na niewielkie rozmiary i sporo funkcji skupionych w urządzeniu głównym, model Pioneer X-HM16 zalicza się do mikrowież.

Mimo że ten zestaw audio nie obsługuje technologii Bluetooth, możemy połączyć go z zewnętrznymi urządzeniami ze względu na port USB, z którego da się np. odtwarzać pliki MP3. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tej mikrowieży jest tryb Dialogue, po włączeniu którego wyostrza się dźwięk rozmów radiowych.

Zestaw audio Panasonic SC-HC49EGK

Panasonic SC-HC49EGK to zestaw audio z niewielkim urządzeniem głównym

Panasonic SC-HC49EGK to wyjątkowo płytki zestaw audio do 700 zł – głębokość urządzenia głównego wynosi zaledwie 9,2 cm. Znalezienie miejsca w domu dla tej mikrowieży nie powinno być zatem problemem; uważać musimy jedynie na szerokość, która wynosi 50 cm — sporo, jak na zestaw audio tego typu.

Ponadto urządzenie główne w modelu Panasonic SC-HC49EGK jest wyjątkowo lekkie – jego waga to ledwie 2,5 kg. Ponadto firma Panasonic zamontowała w tej mikrowieży podwójny radiator pasywny, który ma za zadanie poprawić brzmienie niższych tonów.

Zestaw audio Philips MCM3350/12

Mikrowieża Philips posiada jednopłytowy odtwarzacz, który obsługuje nośniki CD, CD-R, CD-RW, i MP3-CD

Model Philips MCM3350/12 to zestaw audio do 700 zł z mocnymi głośnikami. Łączna moc znamionowa RMS kolumn w tym zestawie stereo wynosi aż 130 W, najwięcej w całym zestawieniu. Tak wysoki wskaźnik oznacza, że kolumny w zestawie marki Philips są w stanie działać stosunkowo długo nawet przy ustawieniu znacznej głośności. Dodatkowo funkcja Bass Reflex pozwala na podbicie basów – powinno być to szczególnie atrakcyjne dla młodych osób, które lubią głośno słuchać muzyki.

Mikrowieża posiada jednopłytowy odtwarzacz, który obsługuje nośniki CD, CD-R, CD-RW, i MP3-CD.

Zestaw audio Sony CMT-SBT40D

Mocną stroną mikrowieży Sony CMT-SBT40D jest łączność bezprzewodowa

Urządzenie Sony CMT-SBT40D to jeden z najlepszych zestawów audio do 700 zł. Główną zaletą tego zestawu są jego wymiary – najmniejsze w tym zestawieniu. Model marki Sony bez problemu ustawimy więc nawet w ciasnym miejscu. Urządzenie obsługuje nie tylko pliki w popularnym formacie MP3, ale także WMA. W dodatku odczytuje ono nie tylko płyty CD, ale także DVD, w tym DVD±RW oraz DVD±R. Mocną stroną mikrowieży Sony CMT-SBT40D jest także łączność bezprzewodowa, która bazuje nie tylko na technologii Bluetooth, ale także mniej popularnej NFC.

Zestaw audio Sony CMT-X3CDB

Model Sony CMT-X3CDB posiada dwa zintegrowane głośniki

Kolejnym produktem firmy Sony, który znalazł się w tym zestawieniu, jest model CMT-X3CDB. Jest to mikrowieża z kompletnie innej bajki niż urządzenie Sony CMT-SBT40D, o czym świadczy nawet wygląd. Model Sony CMT-X3CDB można by określić jako urządzenie 3w1, gdyż posiada ono dwa zintegrowane głośniki. Innymi słowy, kolumny w tym sprzęcie są połączone z urządzeniem głównym w jedno nieduże „pudełko”, nie wymagają w związku z tym osobnego rozstawienia na stoliku, podłodze czy szafce.

Waga mikrowieży wynosi zaledwie 2,3 kg i pozwala na częste przenoszenie tego urządzenia. Z mikrowieżą Sony CMT-X3CDB możemy się łączyć przez Bluetooth, a dzięki portom USB – także za pomocą kabla.

 

Pioneer X-HM16

Panasonic SC-HC49EGK

Philips MCM3350/12

Sony  CMT-SBT40D

Sony CMT-X3CDB

Wymiary (szerokość, wysokość, głębokość) 31,5 x 9,5 x 21,5 cm 50 x 20,5 x 9,2 cm 24,9 x 12,8 x 25,4 cm 17 x 13 x 22,2 cm 41,3 x 17,36 x 26,4
Waga (kg) 4 2,5 6,3 4,8 2,3
Pamięć stacji 30 30 20 20 brak danych
Moc głośników RMS (W) 30 40 130 50 20
Obsługiwane formaty plików MP3 MP3 MP3 MP3, WMA MP3
Bluetooth nie tak nie tak tak

Zobacz także: Zestawy audio do 400 zł

Źródło: zadowolenie.pl, mycenter.pl, neo24.pl

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Poradniki:

Obudowa do Samsunga Galaxy S7 - propozycje Drony do 200 zł Soundbary do 1500 zł Lodówki z kostkarką do lodu do 5000 zł Zestawy audio do 400 zł Płytkie pralki do 2000 zł Odkurzacz samochodowy – jaki wybrać? Drony do 300 zł Jak walczyć z gołębiami? Myjka ciśnieniowa - jak wybrać najlepszą? Oświetlenie ogrodowe – propozycje Jak pozbyć się pająków z domu? Biwak w ogrodzie - wybieramy namiot, śpiwór, materac, kuchenkę i naczynia Akcesoria plażowe, czyli udany urlop nad morzem Basen ogrodowy – jak wybrać najlepszy? Kuna w domu – jak się jej pozbyć? Kosiarka do 500 zł Zadbany czyli sprawny: skuteczne i bezpieczne czyszczenie komputera PC Płytkie pralki do 1000 zł, czyli szukamy taniego prania Obudowa do iPhone'a 6 - jaką wybrać? Jaki telewizor wybrać? Na co zwracać uwagę? Grill – co kupić, żeby się udał? Dlaczego gniazdka elektryczne są różne w różnych krajach? Kupujemy przewód HDMI: czym kuszą produkty za 14 tys. zł?

Popularne w tym tygodniu:

W sobotę, 12 sierpnia, noc spadających gwiazd. Akcesoria, bez których się nie obejdziesz w jej trakcie Proste sposoby na pozbycie się owadów Jaka pogoda za oknem? Termometry i stacje pogodowe Bezpieczny dom: alarmy, kamery IP, czujniki ruchu i otwarcia Czyszczenie luster - wszystko, co potrzebne, by odzyskały blask Domowa apteczka - co powinno się w niej znaleźć? Czyścimy komputer. Co warto mieć pod ręką? Malujemy pokój: akcesoria i zestawy, dzięki którym możemy to zrobić sami Czyste szyby - te gadżety pomogą o nie zadbać Jak dbać o lodówkę? Najlepsze środki i akcesoria, które to ułatwią Jak dbać o trawnik? Wybieramy zraszacz, obcinarkę i inne akcesoria Spakuj wszystko, czego potrzebujesz. Walizki dla rodziny i samotnych podróżników