Zestawy audio do 400 zł

Zestawy audio do 400 zł

Zestaw audio może doskonale pasować do wystroju nowoczesnego wnętrza
Zestaw audio może doskonale pasować do wystroju nowoczesnego wnętrza
Źródło zdjęć: © philips.com
Tomasz Karkuć
03.07.2017 16:25, aktualizacja: 09.03.2022 11:05

Jeśli szukamy taniego zestawu audio, powinniśmy wiedzieć, że ceny takich urządzeń w niektórych przypadkach nie przekraczają nawet 400 zł. Zestawy audio z tej półki cenowej to mikrowieże, które zyskują coraz większą popularność.

Zestaw audio Sencor SHC XD013

Urządzenie główne produktu Sencor SHC XD013 waży tylko 2 kg
Urządzenie główne produktu Sencor SHC XD013 waży tylko 2 kg© sencor.pl

Sencor SHC XD013 to wyjątkowo tani zestaw audio do 400 zł, który charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami. Urządzenie główne zestawu audio marki Sencor to niewielki sześcian, którego przedni panel ma wymiary 14 na 14 cm. Sencor SHC XD013 wyróżnia się także niewielką wagą, która wynosi tylko 2 kg i czyni to urządzenie łatwą do przeniesienia mikrowieżą. Kupując ten sprzęt nie będziemy więc mieć obaw, że nie uda nam się go zmieścić na stoliku pod telewizorem czy na komodzie.

Zestaw audio marki Sencor obsługuje sporo formatów dźwięku, takich jak MP3, Xvid czy MPEG4. Urządzenie ma ponadto bardzo niewielki pobór mocy, kiedy działa w trybie gotowości – wynosi on mniej niż 0,5 W.

Zestaw audio Panasonic Micro SC PM250ECS

Panasonic Micro SC PM250ECS może zapisać do 30 radiostacji
Panasonic Micro SC PM250ECS może zapisać do 30 radiostacji© zadowolenie.pl

Mikrosystem audio firmy Panasonic posiada Bluetooth, dzięki czemu może się on łączyć z innymi urządzeniami bezprzewodowo. Ponadto jest to zestaw audio do 400 zł z dużą pamięcią stacji radiowych. Panasonic Micro SC PM250ECS może zapisać do 30 radiostacji, dzięki czemu nie będziemy musieli ich stale wyszukiwać po falach, na jakich nadają.

Ten model mikrowieży cechuje się też przyzwoitą mocą znamionową RMS głośników, która wynosi 20 W. Moc znamionowa RMS to realny wskaźnik, który odpowiada na pytanie, z jaką maksymalną mocą może przez dłuższy czas pracować głośnik.

Zestaw audio Pioneer XEM16B

Dzięki funkcji RDS PS urządzenie Pioneer XEM16B pokaże na swoim wyświetlaczu, jakiej stacji radiowej obecnie słuchamy
Dzięki funkcji RDS PS urządzenie Pioneer XEM16B pokaże na swoim wyświetlaczu, jakiej stacji radiowej obecnie słuchamy© pioneeraudiovisual.eu

Model Pioneer XEM16B to zestaw audio do 400 zł obsługujący MP3, czyli jeden z najpopularniejszych formatów, w jakich obecnie zapisywane są pliki z muzyką. Urządzenie nie posiada co prawda funkcji Bluetooth, jednak dzięki portom USB możemy do niego podłączyć zewnętrzne sprzęty. Dzięki funkcji RDS PS urządzenie Pioneer XEM16B pokaże na swoim wyświetlaczu, jakiej stacji radiowej obecnie słuchamy.

Mikrowieża Pioneer może zapamiętać nawet 30 stacji radiowych, co jak na zestaw audio tej klasy jest dobrym wynikiem.

Zestaw audio Philips MCM2300/12

Philips MCM2300/12 obsługuje m.in. płyty CD-R, CD-RW i Audio-CD
Philips MCM2300/12 obsługuje m.in. płyty CD-R, CD-RW i Audio-CD© philips.com

Philips MCM2300/12 to jeden z najlepszych zestawów audio do 400 zł, który posiada moc znamionową RMS głośników o wartości 15 W. Kolumny tej mikrowieży zostały wyposażone w technologię Bass Reflex, która przyczynia się do poprawy jakości odtwarzanego dźwięku. Wbudowany tuner radiowy tego urządzenia obsługuje fale z zakresu FM, a jego pamięć została obliczona na 20 stacji. Odtwarzacz zestawu audio Philips MCM2300/12 obsługuje m.in. płyty CD-R, CD-RW i Audio-CD.

Zestaw audio Samsung MM-J320

Samsung MM-J320 to zestaw audio utrzymany w uniwersalnym, czarnym kolorze
Samsung MM-J320 to zestaw audio utrzymany w uniwersalnym, czarnym kolorze© mycenter.pl

Samsung MM-J320 posiada funkcję Radio Recording Timer, która pozwoli nam na nagranie ulubionej audycji radiowej, jeśli nie będzie nas akurat w domu. Produkt koreańskiej marki Samsung to zestaw audio do 400 zł z Bluetooth, który w związku z tym z łatwością połączy się z zewnętrznymi urządzeniami.

Co ciekawe technologia Bluetooth umożliwia włączenie tej mikrowieży również za pomocą smartfona! Samsung MM-J320 to zestaw audio utrzymany w uniwersalnym, czarnym kolorze. Nowoczesny design tego urządzenia pozwoli dopasować je do minimalistycznych wnętrz.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)