Digitsole - obowiązkowy gadżet na zimę! Koniec z zimnymi stopami!

Jeśli kampania na portalu Kickstarter się uda, Digitsole trafi do nas w grudniu. Idealnie!

Digitsole to nie buty na zimę, a… inteligentne wkładki. Ich największą zaletą jest to, że podgrzewa naszą stopę. Wszystkim zarządzamy za pomocą specjalnej aplikacji — na smartfonie wybieramy temperaturę i… cieszymy się gorącymi butami.

Digitsole — ratunek dla zimnych nóg

Nie muszę chyba przekonywać, że na zimne, jesienne wieczory czy też zimową aurę to najlepsze rozwiązanie? Przyda się nie tylko w trakcie drogi do pracy/szkoły, ale też podczas treningów, kiedy marzną nam stopy, a nie chcemy rezygnować z biegania czy jazdy na rowerze. Super!

Digitsole grzać może przez 7–8 godzin, więc na pewno wystarczy. A jak w końcu padnie, to wystarczy gadżet naładować za pomocą kabla USB.

Digitsole — dla ćwiczących

Wkładki to jednak nie tylko mobilny kaloryfer dla stóp, ale też urządzenie śledzące naszą aktywność. Digitsole współpracuje ze smartfonem, więc wszelkie potrzebne dane wyśle na telefon, dzięki czemu dowiemy się, ile kilometrów przebyliśmy i ile kalorii spaliliśmy.

Dobrze mieć takie statystyki pod ręką, ale jeśli dla jakiegoś powodu warto Digitsole kupić, to tylko dla ogrzewania stóp. Zimę można znieść lepiej płacąc co najmniej sto dolarów.

Zobacz również: Pierwsze wrażenia: Samsung Galaxy TAB

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Intel Core i7-5960X - 8-rdzeniowa bestia dla najbardziej wymagających! Moje marzenie przed IFA 2014: Inteligentny dom? Inteligentna łazienka wystarczy Mapa wszystkich urządzeń, podłączonych do Internetu Trzy zdania wystarczą: LG kończy z telewizorami plazmowymi 40% ludzi na świecie używa Internetu. Polska wcale nie wypada tak źle! Podróż do źródeł. 3 kultowe usługi i programy komputerowe z lat 90. Inteligentny zegarek? Phi! Dzięki Cicret można mieć tablet na skórze! Chcielibyście takiego ogromnego iPada? Amerykanie znów dali się nabrać jak dzieci SleeKeys - sprytna podróbka prawdziwej klawiatury. Dotykowe pisanie na iPadzie nie musi być niewygodne! 7 najciekawszych urządzeń z zakrzywionymi ekranami We Wrocławiu naładujesz smartfona na przystanku. Pomysł dobry, realizacja kuleje 70 proc. Polaków nie uważa piractwa za kradzież. Czyli wszystko w porządku? Leif - deska, dzięki której przestaniesz tęsknić za śniegiem. Snowboard w wielkim mieście Legia przegrywa na boisku, wygrywa w mediach społecznościowych. Polski klub fenomenem! Uwaga na SMS-y z prośbą o pomoc matce dziecka. To nowy sposób na naciąganie BFS-Auto - ta maszyna potrafi zeskanować całą książkę w minutę. Jak to robi?