Najlepsze prezenty gwiazdkowe dla fanów technologii

Ten artykuł ma 9 stron:

Gogle VR

Samsung Gear VR

Samsung Gear VR

Gear VR udowadnia, że proste rozwiązania bywają najlepsze, i wykorzystuje smartfon oraz pomysłową optykę, aby osiągnąć to, co nie udało się twórcom hełmów VR. Ciesz się wirtualną rzeczywistością we własnym domu! To niezwykła zabawka, której jedyną wadą jest to, że jeszcze jej nie masz.
Cena: 749 zł

Google Cardboard

Google Cardboard

Uważasz, że jeszcze prostsze rozwiązanie będzie jeszcze lepsze? Oto Google Cardboard, czyli gogle VR do smartfonów, stworzone z… kartonu. O dziwo, działają zupełnie dobrze. Ich zaletą jest więc jakość i cena, wadą zaś to, że babcia może przez pomyłkę rozpalić nimi w piecu.
Cena: ok. 30 zł

Vrizzmo VR Headset

Vrizzmo VR Headset

Zobacz również: Asus Pro Essential PU500

Rynek gogli VR rozwija się prężnie. Już dziś dostępnych jest wiele rodzajów sprzętu. Headset od Vrizzmo działa bez zaskoczeń: wykorzystujesz smartfon jako ekran, ruchy głowy zmieniają perspektywę, z jakiej patrzysz na świat. Im więcej możliwości wyboru, tym lepiej, a Vrizzmo jest jedną z solidnych propozycji.
Cena: od 240 zł

MODECOM FreeHANDS MC-G3DC-01

MODECOM FreeHANDS

Gogle Modecom automatycznie włączają funkcje 3D w smartfonie po włożeniu go do slotu, a specjalny przycisk aktywuje dodatkowe możliwości aplikacji bez potrzeby wyjmowania telefonu. To proste, zgrabne i tanie gogle dla każdego. Kto jeszcze parę lat temu marzyłby o rozwiązaniach VR w tak przystępnej cenie?
Cena: ok. 49 zł

Ritech Riem 3D II

Ritech Riem II

Dostępny za granicą Ritech Riem II może cię skusić ze względu na możliwość zamocowania na głowie bez zdejmowania okularów. Urządzenie współpracuje też z dedykowanym bezprzewodowym gamepadem ułatwiającym obsługę gier. Musimy cię namawiać? Smartfon już masz, więc grzechem byłoby nie wykorzystać jego potencjału.
Cena: ok. 20 USD

Kontynuuj czytanie na kolejnych stronach:

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Nurkujące drony i łodzie jak statki kosmiczne: osobisty sprzęt do podróży pod wodą Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania Broń, która nie zabija. Wojna przyszłości: wszystko zniszczone, żadnych zabitych 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? Bezpowrotnie tracimy dane. Nic po nas nie zostanie – ostrzega wiceprezes Google’a V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Quiz Gadżetomanii: Kto to powiedział? Dopasuj cytaty do znanych postaci! Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Hatsune Miku: oto przyszłość muzyki. Ta Japonka zawsze będzie miała 16 lat Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Dzień z życia śmieciarza. Kosze na śmieci pełne telewizorów, komputerów i konsol? Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa PHAB Plus: więcej znaczy lepiej. Miniaturyzacja przestała być zaletą Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii Oglądasz filmy w sieci? Sprawdź, co ci grozi