Zamień starego iPhone’a w stare radio! Nietypowy pomysł na wykorzystanie niepotrzebnego sprzętu

Najwięksi fani nie przejmują się tym, że wcześniejszy model iPhone’a nie jest jeszcze stary i bezużyteczny: jeśli wychodzi nowa wersja, idziesz do sklepu i kupujesz. Tylko co zrobić z poprzednikiem? Odpowiedzią może być i Ready O.

Zamień starego iPhone’a w stare radio! Nietypowy pomysł na wykorzystanie niepotrzebnego sprzętu
Adam Bednarek

Niektórzy kolekcjonują stare sprzęty. Inni po prostu je sprzedają, dzięki czemu nowy model kosztuje nieco mniej. Na pewno są jednak tacy, którzy urządzeń sprzedawać nie chcą, ale chcieliby je jakoś wykorzystać. Tylko jak?

iPhone jako radio

Obraz

Ciekawym pomysłem jest i Ready O. To obudowa na starego iPhone’a, która przy okazji jest bezprzewodowym (Bluetooth) głośnikiem. Mówiąc więc wprost, i Ready O zamienia nieużywanego iPhone’a w używane radio.

Idealne, żeby postawić w kuchni, łazience, biurze czy zabrać ze sobą na wycieczkę.

Obraz

Oczywiście na pewno pojawią się głosy, że prościej (i pewnie też taniej) kupić zwykłe, stare radio. Tyle że w takim nie znajdziemy np. Spotify i innych streamingowych serwisów, nie wgramy też piosenek kupionych w cyfrowej dystrybucji.

Zwykłego, starego radia nie weźmiemy też na piknik czy do samochodu, jadąc na wakacje, bo może być problem z podłączeniem do kontaktu. Tutaj, jeśli bateria jest naładowana, ten kłopot odpada.

Obraz

I co najważniejsze - stary, wydawałoby się niepotrzebny iPhone, dostaje drugie życie. Jako odtwarzacz.

Obudowa-głośnik i Ready O kosztuje 70 dolarów.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
gadżetynewsrtv
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.