Ta funkcja powinna być w każdej zmywarce

Miele Futura schłodzi Twoje kufle

Miele Futura schłodzi Twoje kufle

Nie spodziewaliście się, że napiszemy o zmywarce, prawda? A jednak! Miele Futura ma opcję, która niestety jest rzadkością w tych urządzeniach…

Zmywarka Miele Futura wyróżnia się na tle swoich konkurentów opcją schładzania kufli do piwa. Koniec z denerwującym ciepłem po każdym myciu naczyń — można będzie od razu wyciągnąć szklankę i nalać złocistego płynu. Jest to możliwe dzięki prostemu systemowi spryskiwania szklanek chłodną wodą przed suszeniem. Aż dziwne, że tej opcji nie ma każde urządzenie tego typu.

Kobiety wybrały najlepszy wynalazek — zgadniesz co to?

Futura ma również inne funkcjonalności, ale chyba zgodzicie się, że nie są już tak istotne. Wymienię je jednak dla porządku. Otóż Miele Futura, która pojawi się na rynku w czerwcu, ma być bardzo cicha. Mimo to silne strumienie wody mają być w stanie wyczyścić nawet najtrwalsze zabrudzenia, bez dodatkowego cyklu. Urządzenie ma się także wyróżniać dodatkową półką na sztućce oraz podświetleniem LED.

Co ciekawe, amerykańska wersja urządzenia ma być pozbawiona swojej podstawowej funkcji. Nie wiem jak Wy, ale ja już chyba wiem, co kupię, gdy tylko uda mi się uzbierać trochę pieniędzy.

Źródło: Unplggd

Zobacz również: Asus G74SX

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł ma 1 komentarz

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?