Film dnia: Zrób to sam! Kolejka elektryczna z baterii, magnesu i miedzianego drucika

Jak w prosty i szybki sposób przenieść się w czasy dzieciństwa? Domową metodą można stworzyć prosta kolejkę elektryczną. Tyle że zamiast wagonika będzie bateria, a torem miedziany drucik. Poza tym wszystko się zgadza!

Filmik pojawił się na Wykopie, my podajemy go dalej, bo to naprawdę sprytna i ciekawa metoda. Kto zrobi sobie własną, prostą kolejkę elektryczną?

Zobacz również: Angry Birds Telepods w redakcji Gadżetomanii

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Rozrywka:

10 najciekawszych statków kosmicznych z filmów. Czym latali Ellen Ripley i Boba Fett? Gwiezdny kupiec, czyli Monopol spotyka EVE Online. Legendarna planszówka PRL-u Moda na "czarny piątek" dociera też do Polski. Czy we wszystkim musimy małpować Amerykę? Chłopcy grający w GTA i FIFĘ mają gorsze wyniki w szkole? Tak - ale to nie wina gier Film dnia: Dron nad Prypecią. Ale klimat! Copyright trolling się nie opłaca. W USA internauci zbiorowo pozywają prawników Łukasz 'PRAWUs' Ganczewski w wywiadzie dla Gadżetomanii: Typowa dieta e-sportowca to fast-food Gadżetomamia: Moda na Sukces znika z telewizji, ale będzie dalej w Sieci. TVP uruchamia nowy serwis VOD 10 najlepszych filmów postapokaliptycznych, czyli mój koniec świata. I żadnych zombiaków! Assassin's Creed: Unity na wykładzie o historii sztuki. Gry powinny pojawiać się w szkołach? Wpływy z abonamentu RTV rosną, bo chętniej płacimy? Bzdura, te pieniądze to zaległości Na szczycie Notre Dame. Wirtualny Paryż z Assassin's Creed: Unity kontra rzeczywistość Potwór Robespierre, przebiegły Napoleon. Assassin's Creed: Unity pokazuje nieznaną twarz bohaterów rewolucji francuskiej Gra w Snake'a na klawiaturze. Dosłownie! Gadżet tygodnia [11] - znamy wyniki głosowania. Co wybraliście? GTA V na konsolach nowej generacji: Mieszkańcy Los Santos są niesamowici! “Coraz bliżej święta” także w Sieci. Zgroza - sklepy internetowe przypominają zwykłe Wybieramy gadżet tygodnia [11]. Który podobał się Wam najbardziej? Assassin's Creed: Unity i wielkie oblężenie, którego... nie było. Fakty i mity o rewolucji francuskiej Stoisz ze smartfonem na koncercie? Jest mi ciebie szkoda! Film dnia: A gdyby mecze piłkarskie komentował... informatyk? Koniec z poplątanymi kablami! BTunes zamienia przewodowe słuchawki w… bezprzewodowe! 7 szybkich wniosków po ostatnich głośnych premierach: rzeczy, których musisz się spodziewać kupując nową grę "Nastolatki nagrywały zboczone filmiki". Tak, to kolejny SMS-owy przekręt na Facebooku