Brother's Quattro 6000D, czyli szycie w HD

Ta bestia w pięknym opakowaniu zdecydowanie nie jest zwyczajną maszyną do szycia. Jeżeli zawsze macie problem z prezentem na dzień babci to ten gadżet jest rozwiązaniem, które zapewni wam tytuł najlepszego wnuczka roku.

Zanim narobicie sobie apetytu na to monstrum upewnijcie się, że macie 50 cali wolnej przestrzeni. Bo tyle właśnie zajmie ta „maszynka”.

Pierwszym, co rzuca się w oczy jest wyświetlacz LCD HD Sharpa o powierzchni 4.5" x 7". Zamontowana tuż przy igle kamera, dzięki technologiom "InnovEye" i "Up-Close Viewer" będzie przekazywała na ekran to, co szyjemy z największa możliwą dokładnością.

Maszyna posiada wbudowane poradniki dla początkujących oraz zaawansowany system pomocy. Do dyspozycji otrzymamy także trzy wyjścia USB.

Niestety wszyscy wielbiciele szycia muszą jeszcze trochę poczekać. Nie wiadomo, kiedy gadżet trafi na półki ani ile będzie kosztował.

Źródło: Engadget

Zobacz również: Wideorecenzja: Sony VAIO YB

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Technologie:

Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50. Tajny projekt NASA: dlaczego rozsypano w Kosmosie miliony miedzianych igieł? Technologiczne mity. Sony timer, czyli planowe starzenie produktów Najdziwniejsze maszyny II wojny światowej [cz. 2]. USA i Wielka Brytania To lata! Najdziwniejsze samoloty pionierów lotnictwa Najlepsze śmigłowce szturmowe dla polskiej armii MisterBrightLight - przy tym biurku chce się pracować! Podpowie, kiedy przewietrzyć pokój i zrobić przerwę Szok i skandal. Okazało się, że w polskich magazynach Amazona trzeba "zapieprzać" PlayStation w Polsce - czym konsola podbiła serca Polaków? Yandex Browser, czyli rosyjska przeglądarka przyszłości. Warto zobaczyć! Nie tylko Project Ara. Puzzlephone też pozwoli zbudować własnego smartfona - w łatwiejszy sposób! Polski wynalazek: Clime. Niepozorna pastylka podłączy nasz świat do Internetu Tarcza Polski - największy polski program zbrojeniowy. Na co wydamy 26 mld? YouWare - człowiek jak bydło. Nowoczesna wizytówka czy ludzkie znakowanie?