Zarządzaj swoim praniem – gdziekolwiek jesteś

Wszyscy jesteśmy zabiegani, mamy mało czasu, a na pewno nie chcemy zbyt dużo wolnych chwil spędzać na domowych obowiązkach. Wracasz do domu ze świadomością, że czeka Cię jeszcze pranie, a marzysz już tylko o tym, żeby usiąść w fotelu z dobrą książką lub spędzić więcej czasu z dzieckiem? Na szczęście potrzeba jest matką wynalazków. Czy jeszcze kilka lat temu wyobrażałeś sobie, że praniem można będzie sterować na odległość, za pomocą specjalnej aplikacji? A teraz to jest nie tylko możliwe, ale i naprawdę proste!

Ustaw, uruchom i kontroluj

Wystarczy tablet, komputer lub smartfon z odpowiednią aplikacją pozwalającą na sterowanie ustawieniami pralki na odległość. Przed wyjściem z domu załaduj urządzenie, a po powrocie wszystkie ubrania będą czyste i świeże. Dzięki aplikacji możesz kontrolować cały proces prania z dowolnego miejsca – z pracy, podczas zakupów czy spotkania ze znajomymi.

Musisz tylko wybrać odpowiedni typ tkaniny, kolor i rodzaj garderoby, a aplikacja sama zadba o optymalny dobór programu prania i oszczędne zużycie energii i wody. Dodatkowo ecomonitor pokaże Ci, jak odpowiednio ustawić parametry cyklu prania. Dowiesz się też, ile energii i wody wykorzystujesz podczas prania, co pozwoli zaplanować dalsze oszczędności.

Oczywiście wszystkie ustawienia możesz cały czas kontrolować i zmieniać. Aplikacja powiadomi Cię, kiedy pranie się zakończy. Nie zdążysz dotrzeć na czas, by je rozwiesić? Nikt nie lubi nieprzyjemnego zapachu ubrań, które zbyt długo leżały w pralce, ale to nie problem. Z pomocą spieszy funkcja Fresh Care wywołująca cykliczne ruchy bębna. Dzięki temu Twoje ubrania zachowają świeżość, dopóki nie dojedziesz do domu.

A co z suszeniem?

Korzystasz także z suszarki do ubrań? Nowoczesne rozwiązanie sprawi, że już nigdy nie będziesz się zastanawiać, jaki tryb pracy wybrać dla swojego prania. Dzięki technologii 6 Zmysł Live możesz weryfikować i dobierać cykle prania i suszenia w obu tych urządzeniach. Aplikacja poinformuje o załadunku pralki i prędkości wirowania, przez co suszarka automatycznie dobierze najlepszy cykl suszenia (dowiedz się więcej: http://www.whirlpool.pl/innovation/6-zmysl-live-pralka.content.html). A Ty wrócisz do domu na gotowe – prawda, że brzmi to doskonale?

Planowanie z odpowiednim wyprzedzeniem

Aplikacja umożliwia zaplanowanie pracy urządzeń z 48-godzinnym wyprzedzeniem. Takie rozwiązaniem jest świetne nie tylko dla bardzo zabieganych i zapracowanych osób, ale również dla osób korzystających z różnych stawek za zużycie prądu i wody w zależności od pory dnia. Pozwala to na ustawienie pracy pralki, suszarki lub innych urządzeń tak, by zawsze działały w określonych, tańszych godzinach, a co za tym idzie – na jeszcze większe oszczędności.

Technologia na dobre już wkroczyła do naszego życia. Warto więc skorzystać z jej dobrodziejstw, by ułatwić sobie codzienne, nie zawsze przyjemne czynności. Przecież jest wiele rzeczy lepszych od prania, na które warto przeznaczyć swój cenny czas.

Zobacz również: Lodówka z Androidem

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Technologie:

Najlepsze małe, bezprzewodowe głośniki. Co oferują Harman Kardon, Creative, Marshall i Polk Audio? Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Kosmiczne technologie, których używamy na co dzień Współczesne czołgi i pojazdy bojowe Wojska Polskiego. Ten sprzęt ma nas obronić Te samoloty mają nas bronić! Jakim sprzętem dysponuje polskie lotnictwo? Jaki nóż wybrać? Najlepsze scyzoryki i foldery za 50, 100 i więcej złotych Sprzęt dla graczy – sposób na wyciąganie kasy od naiwnych czy narzędzia dla zawodowców? Zestawy Smart Home, na które stać każdego Polaka Opaski sportowe: którą wybrać? Przegląd activity trackerów Nurkujące drony i łodzie jak statki kosmiczne: osobisty sprzęt do podróży pod wodą Sprzedawca w sklepie komputerowym - zawód ograniczonego zaufania Broń, która nie zabija. Wojna przyszłości: wszystko zniszczone, żadnych zabitych 8 cudów techniki z lat 90. Napęd ZIP, robot AIBO i pager BlackBerry. Pamiętasz je? Xanadu - zapomniany przodek WWW. Kto naprawdę wymyślił hipertekst? Bezpowrotnie tracimy dane. Nic po nas nie zostanie – ostrzega wiceprezes Google’a V3 - mordercza stonoga Hitlera. Największe działo drugiej wojny testowano w Międzyzdrojach „Das Marsprojekt”. Marsjańska misja Wernhera von Brauna z 1952 roku Jak prasa pisała o Internecie w 1988 roku? Quiz Gadżetomanii: Kto to powiedział? Dopasuj cytaty do znanych postaci! Ernő Rubik, człowiek schowany za kostką Binairy Talk – dane zapisane w obłokach dymu. Odczytamy je laserem Jak oni podrabiają! Chińczycy skopiowali kuchenkę gazową Apple'a i... alpejski kurort Bałakława - tajna baza radzieckich okrętów podwodnych Niesamowity XC-120 Packplane: eksperymentalny samolot z lat 50.

Popularne w tym tygodniu:

Współczesne czołgi i pojazdy bojowe Wojska Polskiego. Ten sprzęt ma nas obronić Nietypowe zastosowania WD-40. Do czego można go wykorzystać? Najlepsze małe, bezprzewodowe głośniki. Co oferują Harman Kardon, Creative, Marshall i Polk Audio? Kosmiczne technologie, których używamy na co dzień