Alan Wake jako serial

Od dawna było wiadomo, że Remedy planuje zrobić z Alana Wake'a nowego speca od nabijania kabzy swoich twórców górami złota. A by to osiągnąć, musi on oczywiście pojawiać się więcej niż raz. Najlepiej cyklicznie. Najlepiej w serialu.

alan-wake
alan-wake
Szymon Adamus

11.07.2009 10:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od dawna było wiadomo, że Remedy planuje zrobić z Alana Wake'a nowego speca od nabijania kabzy swoich twórców górami złota. A by to osiągnąć, musi on oczywiście pojawiać się więcej niż raz. Najlepiej cyklicznie. Najlepiej w serialu.

Mowa tutaj nie o serialu telewizyjnym, ale komputerowym. Twórcy tego survival horroru wymyślili sobie, że ma to być odpowiednik kasowego serialu grozy w świecie gier. W praktyce oznacza to mniej więcej tyle, że w nadchodzących latach będziemy zapewne zarzucani kolejnymi częściami serii jakby były one wystrzeliwane z karabinu.

Alan Wake jawi się nam jako pudło DVD zawierające pierwszy sezon większej opowieści - powiedział Sam Järvi z Remedy Games. To jak serial telewizyjny, który stał się grą. Historia jest podzielona na odcinki, z których każdy kończy się cliffhangerem.

*[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=eGA3poy1tzQ[/youtube]

Cuuuuudownie! Tak jakby brakowało gier z niedomkniętymi zakończeniami. Ja piórkuje! Pamiętacie te czasy, w których nowa gra zaczynała i kończyła się w części pierwszej? Bo ja już prawie nie. Teraz jeśli droga, superprodukcja nie ma w scenariuszu otwartej końcówki, to chyba się jej w ogóle nawet nie robi.

W dalszej kolejności polecam przygotowanie gier na podobieństwo brazylijskich tasiemców. 1000 części, każda po 20 minut.

Źródło: gamezine

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także
Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.