Bloober Team: kolejna polska firma zainteresowana wirtualną rzeczywistością

Bloober Team to krakowskie studio tworzące gry na PC, PlayStation 4, PS Vita czy Xbox One. Polska ekipa w planach ma horror VR.

Bloober Team: kolejna polska firma zainteresowana wirtualną rzeczywistością
Juliusz Czarnecki

Bloober Team na swoim koncie ma takie gry jak Brawl, A-Men, Deathmatch Village czy mobilne Red Game Without a Great Name, które zebrało naprawdę dobre oceny. Pozytywnie oceniany jest również horror Layers of Fear, mający ukazać się na pececie oraz Xboksie One. Czy planowana jest też wersja na PlayStation 4, a konkretnie na PlayStation VR?

W najnowszym raporcie kwartalnym, o którym wspomniał portal gram.pl, Bloober Team zapowiada:

Ponadto, Spółka rozpoczyna prace badawcze dotyczące imersyjnych horrorów z wykorzystaniem technologii VR

Layers of Fear - Steam Early Access Trailer

Layers of Fear zapowiada się na bardzo klimatyczną grę. Trafiamy do tajemniczego domu, w którym wszystko może zmienić się po ruchu kamerą. Sami przyznacie, że to wymarzona rozgrywka pod wirtualną rzeczywistością…

Obraz

Bloober Team wcześniej bardzo często współpracowało z Sony, wydając swoje gry na PlayStation 4 i PlayStation Vita w okresie premier tych konsol. Niewykluczone więc, że sytuacja powtórzy się przy okazji wydania PlayStation VR. Czekamy na konkrety.

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.